خانه / ژل رویال / فروش عمده رویال ژلی

فروش عمده رویال ژلی

فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش عمده و جزئی رویال ژلی یا همان ژل رویال است. برای آشنایی بیشتر با این فرآورده پرخاصیت زنبورعسل و خواص آن برای سلامتی بدن و همچنین آشنایی با روش سفارش و تهیه ی این محصول مقاله زیر را مطالعه نمایید.

فروش رویال ژلی

خرید ژل رویال اصل

ژل رویال یکی از محصولات کندوی زنبور عسل است. این محصول فرآورده جانبی زنبور عسل است. ژل رویال با نام ها شاه انگبین، ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای زنبور عسل و شیر زنبور نیز معروف است. این محصول دارویی ترین محصول زنبور عسل به شمار می آید. ژل رویال ماده ای شیری رنگ مایل به زرد با بویی تند و طعمی ترش است. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. ژل رویال نسبت به سایر محصولات زنبور عسل قیمت بالا تری دارد. این قیمت بالا به دلیلل خواص درمانی بسیار موثر ژل رویال و همچنین تولید محدود آن است. ژل رویال هر چه رنگ روشن تری داشته باشد تازه تر است. ژل رویال سالانه به مقدار بسیار محدودی تولید و برداشت میشود. برداشت کننده ی ژل رویال باید تخصص و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد. ژل رویال ایرانی اصیل تر و با کیفیت ترین نوع ژل رویال نسبت به همتایان خارجی خود است. برای برداشت دقیق ژل رویال از ابزاری به نام شبکه مانع ملکه استفاده میشود. ژل رویال درست بعد از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های کندوی عسل تولید میشود. شبکه مانع ملکه عبور و تخم گذاری ملکه را به صورت هدفمند محدود و اختصاصی میکند. این گونه ژل رویال تنها در خانه های خاصی تولید میشود. اینگونه تولید ژل رویال پراکنده و نامنظم نمیشود و برداشت ژل رویال را آسان میکند.

برای خرید ژل رویال اصل با مدیریت فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

فروش رویال ژلی

فروش عمده رویال ژلی

ژل رویال توسط زنبور های پرستار در کندوی عسل تولید میشود. این زنبور ها دارای یک جفت غده ترشح کننده ی ژل رویال در قسمت سر خود میباشد. نام این غده ها هیپوفارنکس است. این غده ها پس از مدتی تحلیل میروند و دیگر قادر به تولید و ترشح ژل رویال نیستند. در این صورت، زنبور پرستار وظیفه ی تولید ژل رویال را به نسل بعدی میسپارد. ژل رویال غذای لارو های زنبور عسل است. لارو های زنبور عسل تا سه روزگی از ژل رویال تغذیه میکنند، سپس به خوردن گرده گل و عسل میپردازند. لاروی که قرار است در آیند ملکه زنبور عسل در کندو شود، از ابتدای تولد تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکند. ژل رویال تمام مواد مغذی برای رشد لارو های زنبور عسل را تا زمان بلوغ در خود دارد. به همین دلیل به ژل رویال غذای ملکه یا شیر زنبور عسل گفته میشود.

ژل رویال در کندوی عسل به دلیل محیط خاصی که دارد خراب نمیشود. اما به محض خروج ژل رویال از کندو به سرعت فاسد میشود. به همین دلیل زنبورداران پس از برداشت ژل رویال از کندوی عسل، سریع آن را در دمای یخچال یا فریزر قرار میدهند. ژل رویال اگر به صورت مخلوط با عسل باشد در خارج از این دما نیز قابل نگهداری است و خراب نمیشود. ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. ژل رویال دارای خواص آنتی اکسیدانی است و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. مصرف ژل رویال ژل رویال برای بیماران آلزایمری مفید است زیرا حافظه را تقویت میکند. این محصول باعث درمان زخم ها میشود.ژل رویال برای مقابله با سرطان بسیار مفید است. این محصول به درمان عوارض ناشی از شیمی درمانی نیز کمک میکند. مصرف ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود. ژل رویال گلبول های قرمز خون را افزایش میدهد و باعث درمان کم خونی میشود.

برای اطلاع از قیمت ژل رویال با مدیر فروش در تماس باشید.

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ژل رویال

قیمت خرید پودر ژل رویال

این مقاله در رابطه با قیمت خرید پودر ژل رویال و خواص آن برای سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري