خانه / ژل رویال / قیمت خرید پودر ژل رویال

قیمت خرید پودر ژل رویال

این مقاله در رابطه با قیمت خرید پودر ژل رویال و خواص آن برای سلامت جسم انسان تنظیم شده است. برای آشنایی بیشیتر با نحوه تولید ژل رویال و خواص دارویی و طریقه مصرف آن با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت پودر ژل رویال

فروش پودر ژل رویال

پودر ژل رویال از ژل رویال خام به دست می آید. قیمت پودر ژل رویال از ژل رویال خام بیشتر است. ژل رویال یکی از دارویی ترین محصول زنبور عسل است. ژل رویال فرآورده جانبی زنبور عسل است. ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژل سلطنتی، ژل شاهانه،غذای ملکه و شیر زنبور عسل معروف است. مصرف ژل رویال باعث درمان بسیاری از بیماری ها میشود. ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی کاربرد فراوانی دارد.

ژل رویال یک ماده سفید رنگ با حالتی ژلاتینی است که بویی تند و طعمی ترش دارد. این ماده در خانه های کندو عسل بعد از تخم گذاری ملکه در این خانه ها تولید میشود. برای برداشت ژل رویال از کندو از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه استفاده میشود. شبکه مانع ملکه عبور ملکه را در کندو محدود کرده و باعث میشود که زنبور ملکه تنها در خانه های مخصوصی از کندو تخم گذاری کند. بنابراین تولید ژل رویال در کندو اختصاصی میشود.

تولید کنندگان ژل رویال در کندو زنبور های پرستار هستند. زنبور های پرستار به وسیله غدد زیرحلقی خود ژل رویال را در خانه های کندو ترشح میکنند. زنبور های پرستار به دنبال ملکه در کندو حرکت میکنند و پس از تخم گذاری ملکه در کندو عسل ژل رویال را در خانه ها تولید میکنند. ژل رویال تغذیه لارو هایی است که در خانه های کندو متولد میشوند. این لارو ها تا سه روز اول از ژل رویال تغذیه میکنند و پس از تمام شدن ژل به خوردن گرده گل و عسل میپردازند.

ژل رویال غذای همیشگی ملکه زنبور عسل است. مصرف ژل رویال توسط ملکه باعث رشد سه برابر ملکه زنبور عسل و طول عمر چندین برابر آن میشود. ژل رویال در محیط کندو قابل نگهداری است اما به محض خروج از کندو در عرض ده دقیقه خراب میشود. به همین علت زنبورداران پس از برداشت ژل رویال آن را در محیط خنک قرار میدهند. بهترین دما برای نگهداری ژل رویال دمای یخچال یا فریزر است. ژل رویال تمام مواد مغذی لازم برای رشد لارو ها را در خود دارد به همین دلیل به ژل رویال شیر زنبور عسل نیز گفته میشود.

قیمت پودر ژل رویال

قیمت خرید پودر ژل رویال

معمولا ژل رویال در دمای یخچال تا شش ماه و در دمای فریزر تا دو سال قابل نگهداری است. هر چه رنگ ژل رویال به سفید نزدیک تر باشد ژل رویال تازه تر است. ژل رویال معمولا به مقدار کم و به صورت زیر زبانی مصرف میشود. مقدار یک گرم از ژل رویال را زیر زبان قرارداده و اجازه میدهیم با بزاق ترکیب شده و جذب بدن شود. ژل  رویال را میتوان به صورت مخلوط با عسل نیز مصرف کرد. ترکیب ژل رویال با عسل در خارج از یخچال نیز قابل نگهداری است.

ژل رویال سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. این ماده حاوی پربیوتیک های مفید برای بدن است. مصرف ژل رویال باعث کاهش درجه کلاژن پوست میشود و پوست را محکم و شفاف میکند. ژل رویال برای تقویت حافظه و جلوگیری از آلزایمر مفید است. مصرف ژل رویال عوارض دوران یائسگی را درمان میکند. ژل رویال برای درمان پوکی استخوان مفید است.

مصرف ژل رویال باعث درمان سریع زخم ها میشود. درمان ناباروری در مردان یکی دیگر از خواص ژل رویال است. ژل رویال با تنظیم قند خون بیماری دیابت را کنترل میکند. این محصول باعث کاهش اثرات ناشی از شیمی درمانی میشود. مرکز عسل یاس عرضه کننده ژل رویال اصل میباشد برای سفارش این محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال چقدر است

قیمت فروش ژل سلطنتی با کیفیت عالی

قیمت فروش ژل رویال ارگانیک، خواص ژل رویال ارگانیک، نحوه تولید و نحوه مصرف ژل …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري