خانه / عسل گون / مرکز خرید عسل گون طبیعی اصل

مرکز خرید عسل گون طبیعی اصل

فروشگاه اینترنتی عسل یاس، مرکز خرید انواع فرآورده های طبیعی زنبور عسل میباشد. یکی از این فرآورده ها انواع عسل طبیعی میباشد. عسل گون طبیعی یکی از عسل های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل است که با قیمت مناسب به همراه ضمانت نامه ی آزمایشگاه در فروشگاه عسل یاس به صورت عمده و جزئی عرضه میشود. در این مقاله با عسل گون و خواص آن برای سلامت بدن و همچنین با نحوه سفارش این محصول آشنا میشوید.

مرکز خرید عسل گون

مرکز خرید عسل گون

عسل گون طبیعی یکی از عسل های پرطرفدار است که حاصل نوشیدن شهد گل های گیاه گون است. عسل گون طبیعی تمامی خواص گیاه گون را در خود دارد. گیاه گون یک گیاه دارویی است که در نقاط کوهستانی رشد میکند و به وفور موجود است. عسل گون طبیعی دارای خاصیت آنتی اکسیدان است و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف عسل گون طبیعی به بهبود کم خونی در بدن کمک میکند. عسل گون باعث التیام زخم های حلق و ریه کمک میکند. این عسل طبیعی باعث درمان مشکلات گوارشی میشود. مصرف عسل گون طبیعی به درمان الرژی و سرماخوردگی کمک میکند. مصرف عسل گون باعث درمان بیماری های کلیوی کمک میکند. این عسل طبیعی دارای خاصیت ضد التهابی است.

فروشگاه عسل یاس، مرکز خرید عسل گون طبیعی میباشد. جهت هر گونه سوال با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل گون طبیعی باعث تنظیم سطح قند خون میشود، به همین ترتیب عسل گون به کنترل بیماری دیابت کمک میکند. عسل گون کلسترول خون را تنظیم میکند. مصرف عسل گون باعث حفاظت از کبد میشود. عسل گون طبیعی ضد تشنج و ضد صرع است.این عسل طبیعی از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند.

مرکز خرید عسل گون

قیمت عسل گون طبیعی

عسل های موجود در بازار عسل ایران، به طور کلی به دو دسته ی عسل تغذیه ای و عسل طبیعی تقسیم میشوندو عسل های تغذیه ای از دخالت انسان در تغذیه ی زنبور های عسل است. برای تولید عسل های تغذیه ای، به زنبور عسل شکر داده میشود. عسل های تغذیه ای فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی برای سلامت بدن انسان است. عسل تغذیه ای قند مصنوعی دارد و ساکارز آ ن بسیار بالاتر از ساکارز عسل طبیعی است. بنابراین مصرف آن برای افراد دیابتی بسیار مضر است. زنبور عسل با کمک خرطوم خود شهد را از درون گل ها برداشت میکند. زنبور عسل شهد را از درون گل ها به درون معده ی دوم خود منتقل میکند معده ی دوم زنبور عسل مخصوص تولید عسل طبیعی است. درون این معده آنزیم های مخصوصی وجود دارد که شهد گل ها را به عسل طبیعی تبدیل میکنند.

برای اطلاع از قیمت عسل گون طبیعی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل طبیعی، به عسل هایی گفته میشود که برای تولید آن ها زنبور عسل تنها از شهد طبیعی گل ها تغذیه کرده باشد. عسل های طبیعی از نظر غذایی و دارویی داری ارزش قابل توجهی هستند. در طب سنتی و طب اسلامی و همچنین در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله انواع سرطان استفاده میشود. عسل های طبیعی، به دو دسته ی عسل های تک گل و عسل های چند گل تقسیم میشوند. عسل های تک گل به عسل هایی گفته میشود که دارای شهد غالب میباشند. شهد غالب به شهدی گفته میشود که در عسل طبیعی بیشترین مقدار را دارد. نام گذاری عسل های تک گل از روی شهد غالب آن ها صورت میگیرد. به عنوان مثال عسل گون طبیعی یک عسل تک گل است که شهد غالب آن، شهد گل های گون است. وجود شهد های متفرقه در عسل تک گل، طبیعی است زیرا زنبور های عسل، معمولا از چند نوع گیاه شهد مینوشند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عسل گون

فروش ویژه ی عسل گون طبیعی

فروش ویژه ی عسل گون طبیعی در مرکز عسل یاس، فروشگاه انواع فرآورده های ارگانیک …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري