خانه / ژل رویال / خرید رویال ژلی به صورت اینترنتی

خرید رویال ژلی به صورت اینترنتی

خرید رویال ژلی یا همان ژل رویال به صورت اینترنتی از فروشگاه عسل یاس مرکز فروش انواع فراورده های ارگانیک زنبور عسل امکان پذیر میباشد. برای آشنایی بیشتر با ژل رویال و خواص دارویی و تغذیه ای آن برای سلامت بدن و همچنین اطلاع ازز نحوه سفارش و تهیه این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

خرید رویال ژلی

 

خرید اینترنتی رویال ژلی

ژل رویال یکی از مهم ترین و دارویی ترین محصولات زنبور عسل است. ژل رویال ماده ای شیری رنگ یا سفید مال به زرد رنگ است که بویی تند و طعمی ترش دارد. ژل رویال محصول جانبی زنبور عسل است اما ارزش غذایی و دارویی قابل توجهی دارد. ژل رویال با نام های شاه انگبین، ژل شاهانه، ژل سلطنتی، غذای ملکه و شیر زنبور عسل نیز معروف است. قیمت ژل رویال در مقایسه با سایر محصولات کندوی عسل بالاتر است. دلیل بالا بودن قیمت ژل رویال تولید محدود آن و خواص درمانی شگفت انگیز آن است. از ژل رویال در طب سنتی، طب اسلامی و همچنین در طب مدرن برای درمان انواع بیماری از جمله سرطان استفاده میشود. ژل رویال سالانه به مقدار محدودی در کندوی زنبور عسل تولید میشود. تولید ژل رویال بلافاصله پس از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های شش ضلعی کندو انجام میشود. زنبور ملکه در کندو حرکت کرده و در خانه های کندو تخم گذاری میکند. برداشت ژل رویال نیازمند تخصص و تجربه ی کافی است. برای برداشت راحت تر ژل رویال زنبوردار از وسیله ای به نام شبکه ی مانع ملکه استفاده میکند. این وسیله مانع از این میشود که ملکه ی زنبور عسل تخم گذاری را به صورت پراکنده انجام دهد. در نتیجه ژل رویال در خانه های مشخص شده و به صورت منظم تولید میشود و برداشت آن آسان است.

برای خرید اینترنتی ژل رویال ایرانی به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.

خرید رویال ژلی

فروشگاه ژل رویال اصل

تولید ژل رویال در کندوی عسل به وسیله ی زنبور های پرستار انجام میشود. زنبور های پرستار به دنبال ملکه زنبور عسل در کندو  حرکت میکنند و در خانه های تخم گذاری شده ژل رویال را ترشح میکنند. در سر زنبور های پرستار یک جفت غده ترشح کننده ی ژل رویال به نام غده های هیپپوفارنکس وجود دارد. این غده ها تنها در مدت زمانی کوتاه ژل رویال را ترشح میکنند. با گذشت دوره زمانی، این غده ها کوچک  شده و تحلیل میروند و دیگر قادر به تولید و ترشح ژل رویال نیستند. ژل رویال تمام مواد مغذی لازم برای رشد لارو ها زنبور عسل را در خود دارد. به همین دلیل به ژل رویال غذای ملکه و شیر زنبور عسل گفته میشود. لارو های زنبور عسل از ژل رویال  تا سه روزگی تغذیه میکنند. بعد از گذشت سه روز لارو ها به خوردن گرده گل و عسل طبیعی روی می آورند. اما لارو ملکه ی زنبور عسل تا همیشه و تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکند.

مصرف ژل رویال باعث محافظت از مغز میشود. این محصول باعث کاهش کلسترول خون میشود. ژل رویال به بهبود سلامت روان کمک میکند. مصرف ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود. این محصول به درمان سرطان کمک میکند و باعث کاهش اثرات ناشی از شیمی درمانی میشود. درمان بیماری های عصبی یکی دیگر از خواص ژل رویال طبیعی است. مصرف ژل رویال باعث درمان التهاب غشای مخاطی میشود. این محصول باعث کنترل بیماری دیابت میشود. درمان ناباروری در مردان یکی دیگر از خواص ژل رویال طبیعی است.مصرف ژل رویال به درمان زخم ها کمک میکند. این محصول برای پوکی استخوان مفید است.ژل رویال طبیعی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

مرکز عسل یاس، فروشگاه ژل رویال اصل میباشد. برای خرید رویال ژلی با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ژل رویال

خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

خرید آنلاین ژله رویال طبیعی و مرغوب در فروشگاه اینترنتی عسل یاس انجام میشود. خصوصیات …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري