خانه / ژل رویال / خرید اینترنتی ژل رویال ایرانی درجه یک

خرید اینترنتی ژل رویال ایرانی درجه یک

خرید اینترنتی ژل رویال ایرانی در مرکز عسل یاس به صورت عمده و جزئی امکان پذیر است. ژل رویال یک محصول ارگانیک در بین همه محصولات زنبور عسل است. آیا خواص ژل رویال را برای سلامت انسان میدانید؟ با این مقاله همراه باشید.

خرید اینترنتی ژل رویال

ژل رویال چیست

ژل رویال ماده ای ژله مانند است که از غدد سر زنبور عسل تولید میشود.این ماده در کندوی عسل به مقدار محدودی تولید میشود.به همین دلیل است که ژل رویال به صورت گرمی فروخته میشود.ژل رویال طلای زنبور عسل است.

این ماده دارای ترکیبات مفید طبیعت است.ژل رویال مواد مغذی کمیاب طبیعت را یکجا در خود دارد.ارزش غذایی و دارویی ژل رویال در آزمایشگاه های پیشرفته به اثبات رسیده است.ژل رویال یکی از دارویی ترین فرآورده زنبور عسل است.

برای برداشت ژل رویال زنبوردار باید تخصص لازم را داشته باشد هم چنین ابزار مناسب برداشت ژل رویال را به همراه داشته باشد.ژل رویال نسبت به سایر فرآورده های زنبور عسل دارای قیمت بالاتری است.این ماده خواص شگفت انگیزی برای درمان انواع بیماری ها دارد.به ژل رویال، ژل سلطنتی نیز میگویند.غذای ملکه و شیر زنبور عسل از دیگر اسامی ژل رویال میباشند.

خرید اینترنتی ژل رویال

خواص ژل رویال

ژل رویال تقویت سیستم ایمنی را موجب میشود.مصرف ژل رویال برای بیماران آلزایمری مفید استژل رویال حافظه و مغز را تقویت میکند.ژل رویال حاوی پروبیوتیک های مفید است.

به ژل رویال شاه انگبین نیز گفته میشود.ژل رویال درجه کلاژن پوست را پایین می آورد و پوستی جوان را به شما عرضه میکند.شاه انگبین عوارض یائسگی را بهبود میبخشد.مصرف ژل رویال برای بهبود پوکی استخوان و پیشگیری از ابتلا به آن مفید است.ژل رویال برای دیابت نیز موثر و مفید است.

مصرف ژله شاهانه باعث افزایش افزایش تعداد گلبولهای قرمز خون میشود.به همین علت ژل رویال برای درمان کم خونی مفید است.ژل رویال از ابتلا به بیماری سرطان پیشگیری میکند.هم چنین باعث بهبود عوارض ناشی از شیمی درمانی میشود.مصرف ژل رویال باعث درمان بیماری های عصبی و افزایش طول عمر میشود.

خرید اینترنتی ژل رویال

فروش ژل رویال اصل

غده هایی که ژل رویال را ترشح میکنند هیپوفارنکس نام دارند.غدد هیپوفارنکس بعد از تخم ریزی ملکه در کندو شروع به فعالیت میکنند.فعالیت این غده ها بعد از گذشت مدت زمانی تمام میشود.در این حالت غدد غیر فعال شده و تحلیل میروند.در این زمان است که زنبور عسل تولید ژل رویال را به نسل جوان میسپارد و خود به حفاظت از کندو میپردازد.زمانی که ملکه در کندو تخم گذاری کرد، زنبورهای پرستار ژل رویال را در خانه های کندو ترشح میکنند.

لارو های تازه متولد شده از ژل رویال تا سه روز اول زندگی خود تغذیه میکنند.بعد از گذشت سه روز لارو ها به زنبورهای بالغ تبدیل میشوند و به خوردن گرده گل و عسل میپردازند.اما لاروی که قرار است ملکه آینده کلنی باشد، تا همیشه از ژل رویال تغذیه میکند.به همین علت است که ملکه جثه ای سه برابر و عمری چند برابر دارد.

خرید اینترنتی ژل رویال

طریقه مصرف ژل رویال

مصرف ژل رویال بهتر است که به صورت زیر زبانی باشد.به این صورت که مقدار یک گرم از ژل رویال را زیر زبان خود قرار داده و اجازه میدهید تا با بزاق شما ترکیب و جذب بدنتان شود.از آنجایی که ژل رویال مزه ای ترش و بویی تند دارد، برخی افراد از گذاشتن آن زیر زبان اجتناب میکنند.برای این دسته از افراد پیشنهاد میشود که ژل رویال را با عسل طبیعی مخلوط کنند.مقدار ژل رویال در نیم کیلو عسل باید یک گرم و نه بیشتر باشد.البته برای درمان بیماری هایی مثل سرطان دوز های مختلفی از ژل رویال در عسل طبیعی تجویز میشود.

خرید اینترنتی ژل رویال

خرید اینترنتی ژل رویال ایرانی

فروشگاه اینترنتی عسل یاس توزیع کننده ژل رویال طبیعی توسط زنبور داران میباشد.برای سفارش عمده و جزئی ژل رویال با ما در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ژل رویال

قیمت خرید پودر ژل رویال

این مقاله در رابطه با قیمت خرید پودر ژل رویال و خواص آن برای سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري