خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عسل طبیعی گون به صورت اینترنتی

فروش عسل طبیعی گون به صورت اینترنتی

فروش عسل طبیعی گون به صورت اینترنتی در مرکز تخصصی فرآورده های زنبور عسل یاس انجام میشود. برای آشنایی با عسل گون و خواص درمانی و دارویی آن همچنین برای آشنایی با نحوه سفارش و خرید این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

فروش عسل گون

قیمت عسل گون طبیعی

عسل گون یکی از عسل های طبیعی تک گل است. این عسل از شهد گیاه گون توسط زنبور عسل تهیه میشود. گون یک گیاه دارویی است که در مناطق کوهی میروید. این گیاه رشدی خود به خودی دارد و در کوهستان ها به وفور یافت میشود. به همین دلیل قیمت عسل گون کمی از سایر عسل های طبیعی کمتر است. عسل ها را به صورت کلیی به دو دسته ی عسل طبیعی و عسل تغذیه ای تقسیم میکنند. عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی است و بری سلامت انسان بسیار مفید است و میتواند بسیاری از بیماری ها را درمان کند. عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد گل های طبیعت است و هیچ گونه دخالتی در تغذیه طبیعی زنبور عسل نمیشود. عسل تغذیه ای عسلی است که با دخالت انسان در تغذیه زنبور عسل تولید میشود. برخی زنبورداران علاوه بر شهدی که زنبور خود آن را تغذیه میکند، به زنبور ها شکر یا شیره میدهد. عسل تغذیه از فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی است و از عسل طبیعی بسیار ارزان تر است. عسل تغذیه ای نه تنها برای سلامت انسان مفید نیست، بلکه باعث آسیب به سلامت بدن انسان میشود.

عسل های طبیعی به دو دسته ی عسل تک گل و عسل چند گل تقسیم میشود. عسل های تک گل به عسل تک گیاه نیز معروف میباشند. این عسل ها دارای یک نوع شهد غالب هستند. شهد غالب به شهدی گفته میشود که حدود ۸۰ درصد از شهد موجود در عسل را تشکیل میدهد. به عنوان مثال در عسل گون که نوعی عسل تک گل است، شهد گل های گون بیشترین درصد را در میان شهد های تشکیل دهنده عسل گون دارد نام گذاری عسل های تک گل نیز بر اساس همین شهد غالب صورت میگیرد. در عسل های تک گل همیشه مقادیر ناچیزی از شهد های گل های دیگر نیز هست زیرا زنبور عسل معمولا فقط از یک گل تغذیه نمیکند اما ممکن است شهد یک گل را به میزان بیشتری مصرف کند که اینگونه باعث تولید عسل های تک گل میشود. عسل چند گل از چند نوع شهد با مقدار های تقریبا برابر تشکیل شده است. این نوع عسل مجموعه ای از خواص گیاهان دارویی مختلف است و ارزش دارویی بالایی دارد. به عسل چند گیاه عسل چهل گیاه نیز گفته میشود.

فروش عسل گون

فروش عسل طبیعی گون

در بازار خرید و فروش عسل دو نوع عسل داریم با نام های عسل خام و عسل حرارت دیده. عسل خام همان عسلی است که زنبوردار مستقیم از کندوی عسل برداشت کرده و آن را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد بدون اینکه حرارتی به آن بدهد. اینگونه آنزیم ها و مواد مغذی و زنده ی عسل طبیعی باقی مانده و ارزش غذایی و دارویی عسل طبیعی حفظ میشود. برخی از زنبورداران برای جلای بیشتر عسل آن را پس از برداشت حرارت میدهند که این عمل باعث میشود عسل دیگر ارزش غذایی و دارویی چندانی نداشته باشد زیرا بسیاری از مواد مغذی آن از بین رفته است.

عسل گون برای درمان کم خونی بسیار مفید است. این عسل خواص آنتی اکسیدانی دارد و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. مصرف عسل گون به تقویت حافظه و تقویت قلب کمک میکند. این عسل باعث التیام زخم های حلق و ریه میشود. عسل گون ضد تشنج و ضد صرع است. این عسل روده را تقویت میکند. مصرف عسل گون باعث کاهش فشار خون بالا میشود. عسل گون باعث تنظیم کلسترول خون میشود.

برای خرید عسل گون طبیعی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی بهداشتی با قیمت مناسب

خرید عسل طبیعی بهداشتی با قیمت مناسب در مرکز عسل یاس انجام میشود. این مقاله …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري