خانه / عسل کنار طبیعی / قیمت عسل کنار بوشهر درجه یک

قیمت عسل کنار بوشهر درجه یک

قیمت عسل کنار بوشهر چیست؟ عسل کنار چه خاصیتهایی دارد؟ عسل کنار طبیعی را چگونه تشخیص دهیم؟ مقاله ی ذیل در باره پاسخ سوالات مذکور تهیه و تنظیم شده است. با ما همراه باشید.

قیمت عسل کنار بوشهر

خرید اینترنتی عسل کنار

کنار یک گیاه دارویی است که از قدیم الایام برای درمان بسیاری از اختلالات و بیماریها توصیه مید.این گیاه به درخت سدر نیز معروف است.گیاه کنار یک درخت مرتفع با میوه های خوراکی تخم مرغی شکل است.عسل کنار برگرفته از شهد گلهای این درت میباشد.

زنبورهای عسل شهد این گلها را برداشت میکند و به درون کندو میبرد.شهد گلها در بدن زنبورعسل با ترکیب با آنزیم هایی به عسل تبدیل میشود.زنبور عسل این مادده را در حفره های کندو تزریق کرده و با بال زدن سریع، باعث غلیظ و آماده شدن عسل کنار میشوند.زنبورهای عسل این حفره ها را با لایه موم پوشش میدهند.دلیل پوشش این حفره ها به وسیله ی لایه مومی، جلوگیری از ورود آلودگی و هوا به درون عسل است.

به این لایه، اصطلاحا پولک نیز گفته میشود.برای برداشت عسل کنار از کندوهای عسل، زنبوردار ها با کمک چنگال پولک برداری، این پولک ها را کنار میزنند.عسل کنار یک عسل تک گل است.عسلهای تک گل دارای بخش اعظمی از شهد یک نوع گل و گیاه میباشند.به عنوان مثال، در ترکیب عسل کنار طبیعی، ممکن است 70 درصد شهد گلهای کنار و 30 درصد شهد های متفرقه وجود داشته باشد.

قیمت عسل کنار بوشهر
خواص عسل سدر

این عسل در دوران قدیم به عنوان هدیه به پادشاهان عرضه میشد.عسل کنار به عسل جنسی معروف است. زیرا تقویت قوای جنسی را موجب میشود.عسل کنار یا عسل سدر، به درمان مشکلات کبدی کمک میکند.مصرف عسل سدر طبیعی باعث درمان زخم معده میشود.این عسل مشکلات هاضمه و یبوست را برطرف میکند و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.عسل کنار سلامت عمومی بدن را تضمین میکند و افزایش میدهد.از عسل کنار به عنوان مرحم برای سوختگی و زخم های سطحی استفاده میشود.همچنین به تسهیل درد زایمان و عادت ماهیانه کمک میکند.این عسل طبیعی دارای آنتی اکسیدان های بیشمار است که باعث درمان عفونتهای موجود در بدن میشود.

قیمت عسل کنار بوشهر

تشخیص عسل کنار اصل

برای تشخیص عسل کنار طبیعی بهترین روش بررسی عسل در آزمایشگاه است.عسل ممکن است دچار ناخالصی ها و اگر از منبعی نا معتبر باشد، دارای مواد مصنوعی غیر قابل تشخیص باشد.این مواد و این خصوصیات به طور کامل در آزمایشگاه و به کمک دستگاه های تخصصی و متخصصان علوم آزمایشگاه بررسی میشود.روش های ظاهری شناخت عسل طبیعی کافی نمیباشند.بهترین روش برای تشخیص طبیعی بودن عسل، بررسی نمونه ی آن در آزمایشگاه میباشد.

قیمت عسل کنار بوشهر

دلیل کف کردن عسل کنار

عسل کنار طبیعی، بعد از برداشت کف میکند.دلیل ایجاد این کف، وجود ساپونین در شهد گیاه کنار است.ساپونین علاوه بر گیاه سدر، در بسیاری از گونه های گیاهی موجود است.این کف طبیعی بسیار مقوی و خوش طعم است و برای برطرف کردن تب مفید است.هم چنین بسیار انرژی زا و مقوی برای بدن است.این کف بعد از گذت مدتی از بین رفته و رنگ عسل کنار از کهربایی روشن به کهربایی تیره رو به قرمزی تغییر میکند.

قیمت عسل کنار بوشهر

قیمت عسل کنار بوشهر

مرکز عسل یاس، توزیع کننده ی عسل کنار درجه یک به شکل عمده و جزئی است.برای اطلاع از قیمت عسل کنار بوشهر و خرید آن شما عزیزان میتوانید به فروشگاه اینترنتی عسل یاس مراجعه کنید.همچنین جهت مشاوره خرید و فروش عسل کنار و سفارش آن با مشاور فروش در تماس باشید.

عسل کنار بوشهر

تولید عسل کنار

عسل کنار یکی از پرطرفدار ترین عسل های طبیعی در ایران است. این عسل از شهد گل های کنار طبیعی توسط زنبور عسل تهیه شده است. عسل کنار طبیعی جزء عسل های طبیعی تک گل است. در بازار عسل ها را به دو دسته کلی تقسیم میکنند. عسل های طبیعی و عسل های تغذیه ای. عسل طبیعی به عسلی گفته میشود که برای ساخت آن زنبور عسل تنها از شهد گل های طبیعی تغذیه کرده باشد. عسل طبیعی دارای خواص دارویی و تغذیه ای قابل توجهی است. این عسل طبیعی سرشار از انواع مواد مغذی لازم برای حفظ سلامت بدن انسان و کمک به بهبود بیماری ها است. عسل طبیعی در طب سنتی و طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. در تولید عسل طبیعی از طرف انسان هیچ دخالتی در تغذیه زنبور عسل نمیشود. اما در تولید عسل تغذیه ای همان گونه که از نامش پیداست، در روند تولید آن در تغذیه ی زنبور عسل دخالت میشود. زنبور دار برای تولید عسل طبیعی به زنبور ها شکر میدهد. عسلی که این زنبور ها تولید میکنند، دیگر عسل طبیعی نیست بلکه عسل تغذیه ای نام دارد. عسل تغذیه ای هیچ گونه ارزش غذایی و دارویی ندارد و برای سلامت انسان به خصوص برای افراد دیابتی خطرناک است.

تولید عسل کنار در زنبورستان های تخصصی مرکز عسل یاس صورت میگیرد. برای سفارش محصول مورد نظر با مدیر فروش در تماس باشید.

عسل های طبیعی به دو دسته ی عسل طبیعی تک گل و عسل طبیعی چند گل تقسیم میشوند. عسل تک گل و عسل چند گل طبیعی به عسل های تک گیاه و چند گیاه طبیعی نیز معروفند. عسل های طبیعی تک گل به عسل هایی گفته میشود که دارای یک شهد غالب باشند. شهد غالب، به شهدی گفته میشود که در عسل طبیعی در مقایسه با سایر شهد ها از مقدار بیشتری برخوردار باشد. به عنوان مثال در عسل کنار، از 60 تا 90 درصد شهد های موجود در عسل را، شهد گل های کنار تشکیل میدهد. در عسل های طبیعی تک گل همیشه شهد های متفرقه نیز وجود دارد. به عنوان مثال در عسل کنار ممکن است مقدار کمی از شهد های گل های قنقال، گون یا هر نوع گیاه دیگر موجود باشد. وجود شهد های متفرقه در عسل های تک گل مانن عسل کنار کاملا طبیعی است زیرا زنبور عسل تنها از یک گل شهد نمینوشد. شهد های متفرقه مقدار ناچیزی در عسل طبیعی دارند به همین علت در نظر گرفته نمیشوند. نام عسل های تک گل را از روی شهد غالب آنها میگذارند. عسل های چند گل یا عسل های چند گیاه، از چند نوع شهد مختلف با مقدار های تقریبا مساوی تشکیل شده اند. به عسل ها چند گل یا چند گیاه، عسل چهل گیاه نیز گفته میشود. عسل های چهل گیاه مجموعه ای از خواص انواع گیاهان دارویی طبیعت هستند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عسل گون

قیمت عسل کنار بوشهر چقدر است

قیمت عسل کنار بوشهر چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال همکاران ما در مجموعه …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري