خانه / عسل / خرید عسل دارویی در تهران

خرید عسل دارویی در تهران

عسل طبیعی از زمان های گذشته تاکنون، داروی موثر طبیعی برای درمان بسیاری از بیماری های بدن انسان، بوده است. عسل های دارویی در تنوع بسیاری وجود دارند، این مقاله با موضوع بررسی خواص انواع عسل دارویی و خرید عسل دارویی تقدیم شم عزیزان میشود.

خرید عسل دارویی

خرید اینترنتی عسل طبیعی

عسل های طبیعی، از شهد گیاهان و گل های طبیعی تهیه میشود.زنبور های عسل با کمک خرطوم خود شهد را از گل ها مینوشند و به عسل تبدیل میکنند.برای ساختن یک کیلو گرم عسل طبیعی، 20 هزار زنبور با یکدیگر همکاری میکنند.زنبور ها برای تولید این مقدار از عسل، مسافت بسیار زیادی را طی میکنند.پس از نوشیدن شهد گلها، شهد در معده ی زنبور عسل با آنزیم هایی مخلوط شده و به عسل پردازش میشود.

زنبور ها این عسل را در حفره های کندوی عسل تزریق نموده و روی آن را با لایه ای مومی میپوشانند.به این لایه های مومی پولک نیز گفته میشود.عسلهای طبیعی درمان بسیاری از بیماری های سخت انسان هستند.در طب سنتی و طب اسلامی به وضوح بارها از عسل به عنوان داروی طبیعی استفاده شده است.

خرید عسل دارویی

خرید عسل کنار اصل

درخت کنار یک درخت مرتفع با میوه های تخم مرغی شکل خوراکی است.این گیاه از قدیم به عنوان دارو استفاده شده است.نام دیگر درخت کنار، درخت سدر است.

عسل کنار یک عسل معروف و محبوب در تمام جهان است.این عسل در خاور میانه به عسل سدر عربی یا عسل جنسی معروف است.عسل کنار فوق العاده مقوی و انرژی زا است.این عسل قوای جسمانی و قوای جنسی را تقویت میکند.عسل سدر دارای خاصیت ضدعفونی کننده و ضد سرطان است.

مصرف عسل کنار طبیعی به درمان کم خونی و ضعف عمومی بدن کمک میکند.این عسل در ابتدای برداشت کف میکند.علت کف کردن عسل کنار در اول برداشت کاملا طبیعی و به دلیل وجود ماده ی ساپونین در شهد گیاه کنار است.ساپونین یک ترکیب گیاهی طبیعی است که در کنار یا سایر گونه های گیاهی مشابه موجود است.کف عسل کنار بسیار مقوی است.

خرید عسل دارویی

قیمت عسل طبیعی گون

گیاه گون، به شکل بوته هایی دارای گلهای بنفش، صورتی و سفید است.این گیاه به صورت درخچه های کوچک خودرو در منطقه های کوهی رشد میکند.گون یک گیاه دارویی است. گیاه گون به وفور در کوه ها موجود است.به همین دلیل منبع شهد برای ساخت عسل گون برای زنبور ها به وفور وجود دارد.

از این رو، قیمت عسل گون همیشه اندکی نسبت به سایر عسلهای طبیعی کمتر است.عسل گون برای درمان مشکلات قلبی مفید است.این عسل برای درمان دردهای مفصلی گزینه ی مناسبی است.رنگ عسل گون زرد رنگ است و شیرینی عسل گون کمتر از سایر عسلهای طبیعی است.به همین علت مصرف عسل برای بیماران دیابتی مناسب تر از سایر عسل های طبیعی است.

خرید عسل دارویی

فروش اینترنتی عسل آویشن

آویشن یک گیاه خوش عطر و درمان کننده است.عسلی که از شهد گیاه آویشن تولید میشد، طبعی گرم دارد و رایحه ی گیاه آویشن را به همراه دارد.عسل آویشن درمان کننده ی مشکلات تنفسی، گلودرد، سرفه و عفونت های تنفسی است.این عسل درد استخوان را تسکین داده و برای معده بسیار مفید است.عسل آویشن منبع غنی از آنتی اکسیدان است و ایمنی بدن را بالا میبرد.

خرید عسل دارویی

خرید و فروش عسل مرکبات

عسل مرکبات از شهد شکوفه های درخت های مرکبات مانند درخت نارنج، پرتقال، نارنگی، بهارنارنج و گریپ فروت به دست می آید.عسل مرمبات منبع ویتامین های تقویت کننده دستگاه ایمنی بدن میباشد.مصرف عسل مرکبات زخم معده و سرطان معده را درمان میکندهمچنین باعث آرامش اعصاب و تقویت دستگاه گوارشی میشود.عسل مرکبات در نواحی شمال کشور بیشتر تولید میشود.این نوع عسل، به نام عسل بهارنانرج نیز شناخته میشود.

خرید عسل دارویی

قیمت خرید عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه، در بازار عسل ایران با نام عسل چندگیاه نیز شناخته میشود. این عسل طبیعی، مجموعه ای از خواض دارویی گیاهان مختلف طبیعت است. عسل چهل گیاه طبیعی باعث بهبود زخم های بدن میشود. عسل چهل گیاه، به تقویت معده کمک میکند. مصرف عسل چهل گیاه طبیعی به درمان بیماری های معده کمک میکند. عسل چهل گیاه به درمان یبوست کمک میکند. مصرف عسل چهل گیاه، دارای خاصیت انتی اکسیدان بسیار قوی است. بنابراین مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. عسل چهل گیاه به التیام زخم های حلق و ریه کمک میکند. عسل چهل گیاه باعث درمان رفلاکس معده میشود. این عسل به درمان زخم های مجاری ادراری کمک میکند. عسل چهل گیاه به تقویت حافظه کمک میکند. این عسل طبیعی باعث تقویت مغز و اعصاب میشود. مصرف عسل چهل گیاه به درمان سرفه و سرماخوردگی کمک میکند. این عسل انرژی بدن را تقویت میکند.

خرید عسل دارویی

خرید عسل دارویی در تهران

فروشگاه عسل یاس عرضه کننده ی انواع عسل طبیعی با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت از طرف آزمایشگاه است.

برای اطلاع از قیمت محصولات و خرید عسل دارویی اصل با مشاور فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

خرید عسل دارویی

تولید عسل دارویی

زنبور عسل برای تولید عسل طبیعی شهد گل های طبیعت را به کمک خرطوم خود مینوشد. در بدن زنبور عسل دو عدد معده وجود دارد. معده ی اول، برای هضم غذا و معده ی دوم مخصوص تولید عسل طبیعی است. در معده دوم زنبور عسل شهد گل به کمک آنزیم های مخصوصی به عسل طبیعی تبدیل میشود. زنبور عسل زمانی که عسل طبیعی تولید شد، انرا به کمک خرطوم خود در خانه های شش ضلعی کندوی عسل تزریق میکند. عسل تولید شده در ابتدا دارای آب اضافی و رقیق و آبکی است. برای خروج این آب اضافی از درون عسل تولید شده، زنبور ها بالای عسل به سرعت بال میزنند و باعث تغلیظ عسل طبیعی میشوند. پس از آماده شدن عسل، زنبور ها روی آن را با لایه ای از موم عسل میپوشانند. دلیل پوشاندن عسل طبیعی با لایه مومی جلوگیری از ورود آلودگی ها به درون عسل میباشد.

در بازار عسل ایران، عسل ها را به دو دسته تقسیم بندی میکنند، عسل طبیعی و عسل تغذیه ای. عسل طبیعی به عسلی گفته میشوند که برای تولید آن، زنبور عسل تنها از شهد گل ها تغذیه کرده باشد. در روند تولید عسل طبیعی انسان هیچ دخالتی ندارد. عسل طبیعی دارای ارزش دارویی و تغذیه ای بسیار بالایی است. عسل تغذیه ای فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی میباشد و برای سلامت افراد به خصوص افراد دیابتی مضر است.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري