خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت عسل کنار و گون در سال 99

قیمت عسل کنار و گون در سال 99

قیمت عمده عسل طبیعی کنار نسبت به درصد خلوص آن متفاوت است. قیمت فروش عسل چهل گیاه با توجه به نوع برندی که دارد می تواندتفاوت داشته باشد. برای اطلاع از قیمت های به روز انواع عسل مخصوصا عسل کنار که تولید آن کم است می توانید به نمایندگی های فروش آن مراجعه کنید.

خرید اینترنتی عسل کنار

سریع ترین راه خرید عسل کنار در کشور

مصرف عسل از قدیم در بین مردم رواج داشته است. برای تهیه عسل و خرید آن، می توانید راه های مختلفی را امتحان کنید. سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشور ما خرید آنلاین است. در این خصوص باید به سایت هایی مراجعه نمود که در همان شهری که زندگی می کنیم، فعالیت می کنند. این گونه عسل زودتر به دستمان خواهد رسید.

بازار عسل اینترنتی امروزه بسیار پر رونق است. با توجه به این که شما در چه منطقه ای هستید به راحتی می توانید عسل چهل گیاه تولید شده در دورترین نقطه کشور را از طریق خرید اینترنتی بدست آورید. این بهترین راه برای خرید عسل چهل گیاه آن هم به صورت فوری و سریع می باشد. سایت های زیادی در این عرصه فعالیت می نمایند.

راه های دیگر خرید فروی عسل چهل گیاه را می توان تماس تلفنی برقرار کردن با فروشنده و همچنین سر زدن به نزدیک ترین فروشگاه های محل زندگی و کارمان اشاره کرد. این گونه نیز خواهیم توانست که به زودترین فرصت ممکن، عسل چهل گیاه را تهیه کنیم.

جهت خرید عمده یا خرده انواع عسل طبیعی و خالص از گروه عسل 10 و شرکت عسل یاس که ضمانت دهنده خالص بودن عسل و طبیعی بودن  است با شماره زیر تماس بگیرید یا از طریق لینک زیر به فروشگاه ما بروید.

فروشگاه عسل یاس

محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

انوع عسل طبیعی

اغلب مردم فقط عسل را یک نوع می بینند اما عسل های زیادی وجود دارد که هر یک دارای مزه و طعم متفاوت،رنگ، بو و ویژگی های گوناگون به همراه خواص خاص عسل و گیاهی که از آن عسل تهییه می شود.

عسل تک گل یا عسل هایی که از یک نوع گیاه یا گل به دست آورده شده است. مثلا عسل گشنیز، عسل آویشن، عسل کنار، عسل گون و… به صورت کم تری یافت می شود و همین موضوع سبب شده که قیمت آن را بیشتر شود.

و در مقابل عسل هایی که از چندین گل برداشت می شود، که اغلب مردم به نام عسل چهل گیاه می شناسند. به راحتی می توان آن را تولید کرد و به نسبت از قیمت های پایین تری برخورد دار می باشد.

انوع عسل طبیعی

 کیفیت عسل چگونه قابل تشخیص است؟

مهم ترین عامل برای قیمت عسل، کیفیت آن می باشد و سریع ترین روش برای تشخیص کیفیت عسل، آزمایش عسل در آزمایشگاه تخصصی عسل می باشد. به هر اندازه ای کیفیت عسل مرغوب و با کیفیت باشد به طبع جواب آزمایشگاه خلوص عسل بالاتری را نشان می دهد منطقا مبلغ آن نیز بالاتر است. البته نه، به هر قیمتی برا اطلاع از قیمت عسل با کیفیت و مرغوب روی لینک روبرو کلیک کنید.                                                                  قیمت عسل خالص در ایران

فروشگاه آنلاین عسل 10  به شما صادقانه این موضوع را مطرح می کند تا آگاهی شما عزیزمان نسبت به قیمت عسل بالاتر برود و فروشگاه آنلاین عسل یک همه این عوامل را در قیمت گذاری خود رعایت کرده است. و علاوه به اطلاع از قیمت به شما ضمانت میدهد در صورت اینکه عسل تییه شده مطلوب نبود و در آزمایشات مختلف درصد خلوص مناسبی نداشت هزینه شما کاملا پس داده شود.

 کیفیت عسل چگونه قابل تشخیص است؟

مکان برداشت عسل کجاست؟

منطقه برداشت عسل تا حدودی به قیمت عسل تاثیر گذار است. برای مثال برای عسل گون و کنار که دو نوع عسل متفاوت هستند ولی وجه شبه آنها این است که اگر بخواهیم یک عسل گون یا کنار باکیفیت داشته باشیم زنبوزداران ما باید در کنار دشتی وسیع از گیاه کنار یا گون باشند تا درصد خلوص شهد خالص گون یا کنار در عسل بالارفته و ما بتوانیم آن را عسل گون یا کنار بنامیم.

خرید اینترنتی عسل خالص

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عسل گون

مرکز خرید عسل گون طبیعی اصل

فروشگاه اینترنتی عسل یاس، مرکز خرید انواع فرآورده های طبیعی زنبور عسل میباشد. یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري