خانه / ژل رویال / قیمت فروش ژل سلطنتی با کیفیت عالی

قیمت فروش ژل سلطنتی با کیفیت عالی

قیمت فروش ژل رویال ارگانیک، خواص ژل رویال ارگانیک، نحوه تولید و نحوه مصرف ژل رویال در این مقاله به صورت فشرده آمده است. ژل رویال یکی از محصولات مهم زنبور عسل است. برای اطلاع بیشتر از این محصول شگفت انگیز با مقاله زیر همراه باشید.

قیمت فروش ژل رویال

خرید ژل رویال ارگانیک

ژل رویال ماده ای ژلاتینی با رنگ سفید است.ژل رویال ارگانیک دارای خواص بیشماری برای سلامت انسان است.مصرف ژل رویال سلامتی فرد را تا سطح بالایی ارتقا میدهد.ژل رویال هر چه تازه تر باشد دارای رنگ روشن تری است.

هر چه از برداشت ژل رویال گذشته باشد رنگ آن به زرد نزدیک تر میشود.بنابراین شما میتوانید ژل رویال تازه تر را تشخیص دهید.ژل رویال در بسته بندی های فریز شده نگهداری میشود.ژل رویال برای نگهداری نیاز به مکانی خنک دارد.دمای یخچال و دمای فریزر برای نگهداری ژل رویال مناسب است.ژل رویال در مخزن های فریز شده به سراسر کشور ارسال میشود.

قیمت فروش ژل رویال

خرید و فروش ژل رویال

برای تولید ژل رویال زنبور عسل یک جفت غده در سر زنبور عسل فعالیت میکنند.نام این غده ها را غدد هیپوفارنکس میگوییم.غده های هیپوفارنکس روی سر زنبور عسل تنها در یک مدت زمان خاص قادر به تولید ژل رویال هستند.بعد از آن دیگر غده ها کارایی نخواهند داشت و ژل رویال ترشح نخواهند کرد.

در این زمان است که زنبورهای پرستار وظیفه تولید ژل رویال را به نسل جوانتر میسپارند.تولید ژل رویال بعد از تخم گذاری ملکه زنبور ها شروع میشود.زنبور ملکه در خانه های کندو تخم ریزی میکند و بعد از آن زنبورهای پرستار ژل رویال را در خانه ها میریزند.لاروها یا همان نوزادان زنبور عسل تا روز سوم بعد از تولد خود از ژل رویال تغذیه میکنند.ژل رویال تمامی مواد مغذی که لاروها برای رشد نیاز دارند را در خود دارد.

به همین علت به ژل رویال شیر زنبور عسل نیز میگویند.تمام لارو ها به غیر از لارو ملکه از روز سوم به بعد به خوردن گرده و عسل میپردازند.لاروی که قرار است ملکه آینده کندو باشد، تا همیشه از ژل رویال تغذیه میکند.به همین علت به ژل رویال غذای ملکه نیز گفته میشود.لارو ملکه با تغذیه از ژل رویال، جثه ای سه برابر و عمری چندین برابر یک زنبور معمولی را خواهد داشت.قیمت فروش ژل رویال

خواص ژل رویال ارگانیک

ژل رویال محصولی شگفت انگیز است که تمام عناصر طبیعی را در خود جای داده است.ژل رویال برای درمان دیابت و سرطان بهترین گزینه است.ژل رویال موجب افزایش طول عمر میشود.مصرف ژل رویال طبیعی، به درمان بیماری های عصبی میپردازد.ژل رویال محافظت از مغز را بر عهده میگیرد و موجب تقویت حافظه میشود.ژل رویال عوارض ناشی از شیمی درمانی را کاهش میدهد.این محصول با افزایش تعداد گلبولهای قرمز خون کم خونی را برطرف میکند.ژل رویال در بهبود سرطان کمک بزرگی میکند.

سلامتی روان نیز با مصرف ژل رویال بهبود پیدا میکند.ژل رویال به درمان و ترمیم زخم کمک میکند.مصرف ژل رویال موجب کاهش درجه کلاژن پوست میشد.ژل رویال از بروز پوکی استخوان جلوگیری میکند.ژل رویال برای بیماران آلزایمری مفید است.مصرف ژل رویال برای بیماران دیابتی بسیار توصیه میشود.ژل رویال برای درمان خستگی و ضعف مفرط مفید است.

قیمت فروش ژل رویال

قیمت فروش ژل رویال ارگانیک

برای تشخیص ژل رویال بهترین راه ارائه آن به آزمایشگاه است.در یک آزمایش خانگی نمیتوان به اصل بودن یا مرغوب بودن ژل رویال مطمئن شد.این در حالی است که در آزمایشگاه های معتبر، ژل رویال از نظر تمامی پارامتر ها مورد بررسی دقیق میگردد.فروشگاه اینترتنی عسل یاس فروشنده ی ژل رویال ارگانیک و مرغوب با قیمتی مناسب است.برای سفارش محصول شما میتوانید با مدیر فروش مرکز عسل در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ژل رویال

خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

خرید آنلاین ژله رویال طبیعی و مرغوب در فروشگاه اینترنتی عسل یاس انجام میشود. خصوصیات …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري