خانه / عسل / فروشگاه اینترنتی عسل کنار و گون اصل

فروشگاه اینترنتی عسل کنار و گون اصل

فروشگاه عسل یاس، عسل کنار اصل درجه یک را به صورت عمده و جزئی از طریق اینترنتی و یا حضوری به فروش میرساند. برای اطلاع از انواع عسل طبیعی و عسل کنار و خواص دارویی آن ها مقاله زیر را مطالعه نمایید.

فروشگاه عسل طبیعی

قیمت عسل کنار طبیعی

عسل یکی از محصولات اصلی کندوی زنبور عسل است. عسل ها در طب سنتی و طب اسلامی و رژیم های خاص غذایی مورد استفاده قرار میگیرد. عسلی که طبیعی باشد میتواند بسیاری از بیماری ها را درمان کند. در بازار ایران دو نوع عسل وجود دارد عسل تغذیه ای و عسل طبیعی. عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد گل ها توسط زنبور عسل است و زنبوردار در تغذیه زنبور عسل دخالتی ندارد. عسل تغذیه ای همانگونه که از نامش پیداست از دخالت انسان در تغذیه زنبور عسل تولید شده است. در ساخت عسل تغذیه ای زنبوردار به زنبورهای کلنی شکر میدهد. عسل تغذیه ای بر خلاف عسل ظبیعی نه تنها برای سلامتی مفید نیست بلکه سلامتی را به خطر می اندازد.

عسل های طبیعی از نظر نوع شهد به دو دسته عسل تک گل و عسل چند گل یا چهل گیاه تقسیم میشوند. عسل های تک گل از یک شهد غالب تشکیل شده است. شهد غالب به شهدی میگویند که بیشترین میزان شهد در عسل باشد. به عنوان مثال عسل کنار یک عسل تک گل است. شهد درخت کنار در این عسل بیشتر از سایر شهد ها میباشد. عسل های تک گل را بر اساس شهد غالب موجود در آنها نامگذاری میکنند.

عسل چهل گیاه یا عسل چند گیاه شامل چندین گونه شهد از انواع گل های طبیعت است و خواص دارویی تمام این گیاهان را به همراه دارد.

 

فروشگاه عسل طبیعی

خرید اینترنتی عسل کنار

عسل کنار یکی از محبوب ترین عسل های طبیعی است. این به دلیل مقوی و انرژی زا یودن و خواص دارویی عسل کنار میباشد. عسل کنار به عسل سدر نیز معروف است. مصرف عسل کنار باعث درمان زخم ها میشود. این عسل خاصیت آنتی بیوتیکی قوی دارد. این عسل عفونت های سینوسی را درمان میکند. عسل کنار خواص آنتی اکسیدانی دارد و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

عسل کنار به عسل جنسی نیز معروف است. زیرا مصرف آن نیروی جنسی را افزایش میدهد. عسل کنار بسیار مقوی و انرژی زا است و سوء تغذیه را از بین میبرد. مصرف عسل کنار باعث درمان سوء هاضمه میشود. این عسل یبوست را درمان میکند. عسل کنار برای درمان مشکلات تنفسی مناسب است. مصرف عسل کنار باعث تسهیل عادت ماهانه میشود.

عسل کنار خاصیت ضد التهابی دارد و سوختگی های عفونی را درمان میکند. این عسل سطح سلامتی و انرژی عمومی بدن را بالا میبرد و کم خونی را درمان میکند.

فروشگاه اینترنتی عسل

قیمت عسل گون طبیعی

عسل گون حاصل نوشیدن شهد گل های گیاه گون است که در مناطق کوهی میروید. عسل گون تمام خواص  دارویی گیاه گون را به همراه خواص یک عسل طبیعی به همراه دارد. عسل گون باعث بهبود مشکل بیخوابی میشود و استرس را کاهش میدهد. عسل گون کم خونی را برطرف میکند. مصرف عسل گون باعث بهبود گرفتگی صدا میشود.

عسل گون براب التیام زخم های حلق و ریه مفید است. این عسل سلامت قلب و عروق را افزایش میدهد. مصرف عسل گون باعث تنظیم فشار خونريا قند خون و کلسترول خون میشود و از بروز سکته مغزی یا قلبی جلوگیری میکند. عسل گون ضد تومور و ضد پیری است. مصرف عسل گون باعث درمان سینوزیت میشود. عسل گون به تقویت روده کمک میکند و فشار خون را کاهش میدهد.

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی از جمله عسل گون و عسل کنار میباشد. برای اطلاع از قیمت و خرید عسل طبیعی با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري