خانه / بره موم / شرکت فروش بره موم با قیمت مناسب

شرکت فروش بره موم با قیمت مناسب

شرکت عسل یاس با فروش بره موم طبیعی با قیمت مناسب این محصول را به بازار عرضه میکند. بره موم ماده ای چسبناک است که زنبور عسل آن را میسازد. در ادامه میخواهیم با بره موم و خواص آن آشنا شویم. با ما همراه باشید.

شرکت فروش بره موم

خرید و فروش بره موم

بره موم یک ماده خمیری چسبناک است.بره موم چسبناک است به دلیل وجود عسل و صمغ درون آن.بره موم طبیعی به الکل زنبور عسل معروف است.به این دلیل که بره موم خاصیت ضد عفونی کننده طبیعی دارد.

زنبور های عسل از بره موم برای ضدعفونی کردن پاهایشان استفاده میکنند.هم چنین به عنوان سیمان برای پر کردن شکاف ها و منافذ غیر عادی استفاده میشود.بره موم از صمغ و گرده گل و عسل و موم و روغن های گیاهی تشکیل شده است.بره موم مرغوب در بازار، بره موم سبز رنگ است.البته رنگ بره موم با توجه به رنگ صمغ و پوشش گیاهی منطقه کندو بستگی دارد.

بره موم به رنگ های قهوه ای مایل به سبز، قهوه ای و سیاه در بازار دیده میشود.متاسفانه خیلی از افراد از بره موم و خواص آن غافل هستند و بره موم را نمیشناسند.روی بره موم آزمایش های زیادی انجام شده است.در این آزمایشها بره موم طبیعی داروی درمانگری برای بسیاری از بیماری ها به حساب آمده است.ترکیبات بره موم، آنرا به یک داروی قوی آنتی بیوتیک تبدیل کرده است.

شرکت فروش بره موم

خواص دارویی بره موم

مصرف بره موم باعث بهبود بیماری های بدن میشود.یکی از مشکلات بدن ضعف در سیستم ایمنی بدن است.بره موم دارای مقادیر بالا از آنتی اکسیدان است.آنتی اکسیدان ها از سیستم ایمنی بدن محافظت میکنند و آنرا قوی تر میکنند.

همانطور که گفتیم، بره موم خاصیت آنتی بیوتیکی بالایی دارد.در نتیجه مصرف آن انواع عفونت را در بدن از بین میبرد.مصرف بره موم برای درمان کولیت روده به اثبات رسیده است.بره موم نقرس را درمان میکند.مصرف بره موم باعث درمان سرماخوردگی و آنفولانزا میشود.

بره موم طبیعی عفونت تنفسی را بهبود میبخشد.از بره موم در گذشته و امروزه برای بهبود و تسکین زخم ها استفاده میشود.بره موم عفونتهای مجاری تناسلی را درمان میکند.مصرف بره موم طبیعی در درمان برونشیت مفید است.درمان عفونت های روده از خواص دیگر بره موم است.بره موم ویروس های معده را از بین میبرد.بره موم برای درمانزخم معده بسیار مفید است.

شرکت فروش بره موم

نحوه برداشت بره موم

برداشت بره موم با کمک غریزه زنبور عسل انجام میشود. موم طبیعی با کمک یک تخته برداشت میشود.زنبور ها این غریزه را دارند که شکاف های ناجا در کندو را با بره موم پر کنند.تخته مخصوص برداشت بره موم دارای منافذ و شکاف های بسیار است.زنبوردار تخته شکاف دار را در کندوی عسل قرار میدهد.زنبورها شکاف ها و منافذ را با بره موم پر میکند.بعد از این که تخته به اندازه کافی پر شد، زنبورداران آن را خارج میکنند و بره موم را برداشت میکنند.

شرکت فروش بره موم

طریقه مصرف بره موم

بره موم خام به صورت جویدنی قابل مصرف است.بره موم به دو صورت خام و فرآوری شده در بازار وجود دارد.بره موم به صورت خام مصرفش سخت است.زیرا بره موم خام برای دستگاه گوارشی قابل جذب نیست.این به دلیل مولکول های درشتی است که در بره مو خام است.بره موم را برای هضم ساده تر آن فرآوری میکند.بره موم فرآوری شده مولکول های کوچکتری دارد که در دستگاه گوارش قابل هضم است.

شرکت فروش بره موم

شرکت فروش بره موم طبیعی

بره موم به صورت فرآوری شده به صورت پودر بره موم، عصاره بره موم و کپسول بره موم وجود دارد.شرکت فروش عسل یاس، به فروش بره موم و مشتقات آن به صورت عمده و جزئی میپردازد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید بره موم سبز

خرید بره موم سبز خام اصل

فروشگاه عسل یاس مرکز خرید بره موم سبز خام و اصل میباشد. مقاله زیر در …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري