خانه / عسل چهل گیاه / قیمت عسل چهل گیاه

قیمت عسل چهل گیاه

قیمت عمده عسل طبیعی چهل گیاه، از قیمت انواع عسل تک گل ارزانتر است. آیا می دانید قیمت عسل چهل گیاه برای مصرف کننده و قیمت فروش عمده آن چگونه محاسبهمی شود؟ در خرید اینترنتی عسل چهل گیاه می توانید قیمت فروش آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. قیمت فروش عسل چهل گیاه با توجه به نوع برندی که دارد می تواندتفاوت داشته باشد. برای اطلاع از قیمت های به روز انواع عسل مخصوصا عسل چهل گیاه که تولید آن فراوان است می توانید به نمایندگی های فروش آن مراجعه کنید. 

قیمت عسل چهل گیاه

قیمت عسل طبیعی در بازار

قیمت عسل طبیعی در بازارمتأسفانه وجود انواع عسل تغذیه ای در بازار، سبب شده است تا مردم عسل طبیعی را نشناخته و یا تفاوتی بین آنها قائل نشوند.

در این شرایط، قیمت عسل برای مشتری تعیین کننده می گردد و طبیعتاً به سمت عسل ارزانتر می رود.

با مطالعه مطالب قبلی گفته شده با عنوان معرفی انواع عسل گیاهی، درمی یابید که برای بهره مند شدن از خواص عسل، باید عسل طبیعی و خالص مصرف نمود.

بنابراین قیمت آن را نیز پرداخت خواهید کرد، حتی اگر کمی از قیمت عسل تغذیه ای بیشتر باشد. چه عسلی گرم است؟ 

در محاسبه قیمت انواع عسل باید دسته بندی های زیر را در نظر بگیرید:

 • عسل مصنوعی
 • عسل تغذیه ای چهل گیاه
 • عسل تغذیه ای تک گل
 • عسل طبیعی چهل گیاه
 • عسل طبیعی تک گل

قیمت عسل چهل گیاه تغذیه ای

قیمت عسل چهل گیاه تغذیه ایاین نوع عسل زمانی تولید می شود که زنبورستان در منطقه ای مستقر باشد که:

 • هم در آنجا گلها و گیاهان مختلف موجود باشد.
 • هم به زنبور تغذیه کمکی برسانند.

در این حالت قیمت عسل تغذیه ای چهل گیاه به میزان تغذیه شدن زنبور بستگی دارد. این مقدار در تست ساکارز عسل و پرولین آن مشخص می شود.

هر چقدر مقدار تغذیه شدن زنبور بیشتر باشد، ساکاروز آن بالاتر، پرولین آن کمتر و قیمت آن ارزانتر است. قیمت ها در بازار گوناگون است و بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شوند. از مراجع گوناگونی می توان عسل چهل گیاه را تهیه کرد و در همین حال از تازه ترین قیمت های آنان مطلع گشت. 

قیمت عسل چهل گیاه طبیعی

عسل چهل گیاه به دلیل وفور آن در بازار که به نوع برداشت آن باز می گردد، قاعدتاً از دیگر انواع  عسل تک گل ارزانتر است  

و این امر سبب می شود که خرید و مصرف آن نیز بیشتر باشد.

لازم به توضیح است که انواع عسل چهل گیاه موجود در بازار براساس کیفیت و عطر و طعم آن، دارای قیمت متفاوتی هستند.

یادآوری می کنیم که در این بخش از مقاله  عسل های مصنوعی یا چهل گیاه  تغذیه ای مد نظر ما نیست، در مورد قیمت عسل چهل گیاه طبیعی صحبت می کنیم

برای تهیه عسل چهل گیاه ، طرز تهیه عسل:زنبور عسل از شهد گیاهان بسیاری استفاده کرده است از جمله :شبدر، اسپرس، کولزا، آویشن، اسطوخودوس، کاکوتی، اسفرزه،

افسنتین،گل بنفشه ،گون ،کتیرا، ختمی،کاسنی، گل گاوزبان، مریم گلی،یونجه  وبسیاری از گیاهان دیگری که درمناطق زنبورستان آهوتا  وجود دارد 

عسل طبیعی چهل گیاه یاس

عسل طبیعی چهل گیاه یاسعسل چهل گیاه یاس، یکی از بهترین انواع عسل طبیعی موجود در بازار می باشد که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت قابل رقابت با نمونه های مشابه است.

عرضه عسل چهل گیاه در مرکز عسل یاس با  این هدف صورت می گیرد که:

 • اولاً از نظر خواص دارویی و درمانی، نیاز مشتری را برآورده سازد.
 • ثانیاً عطر و طعم آن به گونه ای باشد که مصرف کننده از خوردن آن عسل، لذت ببرد.

برخی از مصرف کنندگان نسبت به رنگ عسل نیز حساسیت به خرج می دهند که عسل چهل گیاه یاس،  رنگ عسل طبیعی را  معرفی می کند.

ما قادر هستیم، بهترین کیفیت عسل چهل گیاه را با کمترین قیمت موجود در بازار ارائه دهیم و خصوصاً خریدهای عمده را با تخفیف ویژه پاسخگو هستیم.

عسل چهل گیاه خوانسار با توجه به منطقه محل برداشت آن نامگذاری شده است.

خوانسار در استان اصفهان از سالیان دور محل برداشت عسل بوده است.

اگرچه این روزها کیفیت عسل خوانسار چندان جالب توجه نیست و بعضاً عسل مصنوعی نیز در این منطقه تولید می شود، اما همچنان زنبورداران خوب زیادی در این منطقه

هستند که اقدام به برداشت عسل طبیعی می کنند.

در خوانسار، عسل تغذیه ای به نسبت دیگر انواع عسل بیشتر تولید و برداشت می شود.

در شهر دماوند نیز انواع عسل برای خریداران عرضه می شود که مهمترین آنها عسل چهل دماوند گیاه است.

منطقه دماوند یکی از مهمترین مناطق برای برداشت عسل آویشن طبیعی و خالص می باشد.

خواص عسل آویشن اگر صددرصد طبیعی باشد بسیار زیاد است که مهمترین آن از بین بردن ناراحتی های دستگاه گوارش است.

عسل آویشن یکی از انواع عسل طبیعی تک گل می باشد که در فروشگاه اینترنتی عسل یاس نیز عرضه شده است.

عسل  چهل گیاه نشاط، عنوان مجموعه ای است که کارخانه بسته بندی آن در اصفهان قرار دارد.

این کارخانه با داشتن مجوزهای لازم اقدام به بسته بندی و عرضه انواع عسل از جمله عسل چهل گیاه می نماید.

برخی از برندهای کشور در زمینه عسل طبیعی از ظرفیت خالی این کارخانه استفاده می کنند.

سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشور

سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشورمصرف عسل از قدیم در بین مردم رواج داشته است. برای تهیه عسل و خرید آن، می توانید راه های مختلفی را امتحان کنید. سریع ترین راه خرید عسل چهل گیاه در کشور ما خرید آنلاین است. در این خصوص باید به سایت هایی مراجعه نمود که در همان شهری که زندگی می کنیم، فعالیت می کنند. این گونه عسل زودتر به دستمان خواهد رسید. 

بازار عسل اینترنتی امروزه بسیار پر رونق است. با توجه به این که شما در چه منطقه ای هستید به راحتی می توانید عسل چهل گیاه تولید شده در دورترین نقطه کشور را از طریق خرید اینترنتی بدست آورید. این بهترین راه برای خرید عسل چهل گیاه آن هم به صورت فوری و سریع می باشد. سایت های زیادی در این عرصه فعالیت می نمایند. 

راه های دیگر خرید فروی عسل چهل گیاه را می توان تماس تلفنی برقرار کردن با فروشنده و همچنین سر زدن به نزدیک ترین فروشگاه های محل زندگی و کارمان اشاره کرد. این گونه نیز خواهیم توانست که به زودترین فرصت ممکن، عسل چهل گیاه را تهیه کنیم. 

کارخانجات فرآوری عسل چهل گیاه

کارخانجات فرآوری عسل چهل گیاهدر کشور ما کندوها پس از اینکه آماده شدند آن ها را به کارخانجات فرآوری عسل منتقل می کنند. با توجه به اینکه پوشش گل و گیاه منطقه ای که کندوها در آن قرار دارند عسل تولید شده به نام همان گیاه یا گل شناخته می شود.

از جمله کارخانجات فراوری عسل چهل گیاه شرکت های مختلفی هستند که هر کدام شان به روش های خاص خود این محصول را تولید می نمایند. برای نمونه طرز تهیه عسل کنار اینگونه است که کندوها در جاهایی گذاشته می شوند که درخت کنار زیاد باشد. 

از این رو عسل های تولید شده را به نام عسل کنار در بازار عرضه می کنند. اما بهترین عسلی که می توان برای شما معرفی کرد عسل چهل گیاه است که طعم و مزه و همچنین فواید بسیار خوبی دارد. 

زنبورهای عسل در تولید این نوع عسل از گل و گیاهانی مانند: کتیرا، اسطوخودوس، ختمی، شبدر، کاسنی، گل گاوزبان، مریم گلی، گل بنفشه و غیره گیاهان دارویی استفاده می کنند. کارخانجات عسل، محصول شان را پس از تولید در بسته بندی های گوناگونی جای داده و به فروش می رسانند. 

عسل چهل گیاه چیست؟

عسل چهل گیاه چیست؟آیا می دانید عسل چهل گیاه چیست و چگونه تولید می شود؟ هنگامی که زنبورهای عسل در منطقه ای شروع به فعالیت و تولید عسل کنند که گیاهان و گل های مختلفی پوشش آن منطقه را تشکیل داده اند عسل حاصل از آن را عسل چهل گیاه می گویند.

این نوع عسل خواص زیادی دارد و برای همین مورد توجه قرار گرفته است.  یکی از آن خواص ،درمان سریع زخم ها از جمله زخم معده با خوردن عسل چهل گیاه می باشد. خاصیت ضد باکتریایی بودن عسل سبب می شود که با خوردن آن رطوبت های درون بدن گرفته شده و از رشد باکتری ها پیش گیری کند.

عسل چهل گیاه بیشتر به رنگ کهربایی در بازار دیده می شود. این نوع از عسل را تنها باید از فروشگاه ه هایی خرید کرد که معتبر هستند. اما در زمینه مصرف آن باید گفت که احتیاط های لازم باید در نظر گرفته شود. زیرا این عسل می تواند برای برخی مضر باشد. چنین فروشگاه هایی در سراسر ایران فعالیت می کنند و در دسترس می باشند. 

لیست شرکت های پخش کننده عسل چهل گیاه در کشور

لیست شرکت های پخش کننده عسل چهل گیاه در کشورلیست تولید کنندگان و شرکت های پخش کننده عسل در کشور متفاوت است. از آنجا که انواع عسل در ایران نظیر عسل تک گیاه و عسل ترکیبی تولید می شود، عسل های مختلفی را در بازار فروش آن شاهد هستیم. ت

عدد در تولیدکنندگان عسل در کشور بسیار بالاست به طوری که شرکت های مختلفی در زمینه تولید عسل و پخش آن در برندهای مختلف دیده می شود. شرکت های پخش به راحتی از طریق بازاریابی، به افزایش فروش محصولات کمک فراوانی می کنند.

البته خرید و فروش عسل چهل گیاه توسط شرکت های پخش کننده عسل اکثرا به صورت عمده انجام می شود. از نمایندگی های شرکت های تولیدی و توزیع کننده می توان انواع عسل چهل گیاه را تهیه کرد. خرید جزئی نیز از این نمایندگی ها مقدور است. 

فروش عسل چهل گیاه با کمترین قیمت ها

فروش عسل چهل گیاه با کمترین قیمت هافروش عسل چهل گیاه با کمترین قیمت ها از جانب مراکز خرید و فروش گوناگونی انجام می شود. این مراکز در هر شهری می تواند وجود داشته باشد. در کنار این وبسایت ها و کانال های زیادی در فضای مجازی وجود دارند که عسل چهل گیاه ویژه را در اختیار مشتریان خود با کمترین قیمت می گذارند. 

از این سایت های می توان بهترین برندهای تولیدی را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. عموماً در وبسایت های اینترنتی نرخ ها بسیار پایین تر از آن چیزی است که در بازار وجود دارد. از سوی دیگر، برخی از عسل ها مانند نوع چهل گیاه که کم یاب نیز می باشند، می توان آن را از فروشگاه های آنلاین تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

از جانب دیگر، فروشگاه های معتبر سطح شهر هم این نوع از عسل را با قیمت های مناسب عرضه می دارند. از این فروشگاه ها می توانید چگونگی تشخیص عسل چهل گیاه، خواص عسل کوهستانی و خاصیت عسل کنار را هم جویا شوید. 

خریداران عمده عسل چهل گیاه در کشور

خریداران عمده عسل چهل گیاه در کشورخریداران عمده عسل چهل گیاه در کشور، می توانند به تولیدی های اصلی در این حوزه مراجعه کنند. این تولیدی ها در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند و دارای کندوهای مختلفی هستند. عمده فروشی ها همچنین در بازارهای گوناگون ایران هم فعال می باشند و عسل چهل گیاه مرغوب را در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. 

در این زمینه شرکت های صنعتی هم فعال می باشند. آنان عسل ها را پس از تولید و یا خریدارای از زنبورداران، وارد بازار می کنند. البته این کار نیاز به طی کردن یک روند خاص دارد که عبارت از فرآوری و پاستوریزه کردن محصول می باشد. خریداران عمده قادر خواهند بود که به دفاتر فروش این شرکت های صنعتی و یا نمایندگی های شان سر بزنند. 

راه های متفاوتی را می توان برای تهیه کلی عسل چهل گیاه در پیش گرفت. 

برند های معروف تولید کننده عسل چهل گیاه

برند های معروف تولید کننده عسل چهل گیاه برند های معروف تولید کننده عسل چهل گیاه، نمایندگی هایی در بازار دارند که از طریق آنان محصول شان را عرضه می دارند. برندهای معروف در بازار خرید و فروش مشتریان خاص خود را دارای می باشند. از جمله مشخصات برندهای نام آشنا می توان به این موارد اشاره کرد: 

 • کیفیت عسل شان بالا است. 
 • در بسته بندی های شیک محصول را ارائه می دهند. 
 • عسل چهل گیاه خالص را در اختیار مشتریان می گذارند. 
 • سعی می کنند تا محصول خود را به هر طریقی به دست مشتری برسانند. 
 • قیمت های مناسبی را تعیین می نمایند. 

برندهایی که اسم و رسمی در این حوزه دارند، از بهترین گیاهان برای تولید عسل چهل گیاه کار می گیرند. اما بهترین عسل از چه گیاهی است؟ گیاهان هر کدام خواص خود را دارند و بهترین نوع عسل را می توان همین گونه چهل گیاه نامید که استفاده از آن، مزایای زیادی دارد. 

بازار بزرگ فروش عسل چهل گیاه در تهران

بازار بزرگ فروش عسل چهل گیاه در تهراناز بازار بزرگ فروش عسل چهل گیاه در تهران، می توان بهترین مارک های تولید کننده این محصول را به دست آورد. در این استان به دلیل این که افراد و مشتریان زیادی برای خرید عسل های گوناگون به بازار فروش عسل مراجعه می کنند، اکثر کارخانه ها در پایتخت نمایندگی فروش دارند و عسل های طبیعی را عرضه می دارند. 

این نمایندگی ها علاوه بر عرضه عسل چهل گیاه در حجم های گوناگون، انواع عسل های تک گیاه و کوهستان را نیز با قیمت فوق العاده ای به فروش می رساند. ممکن است بعضی از فروشنده ها برای فروش رفتن محصولات خود، قیمت های رقابتی را برای انواع عسل های خود تعیین کنند. 

از بازار بزرگ تهران می توان، عسل چهل گیاه را به صورت عمده و جزئی خریداری نمود. از جانب دیگر، مشتریان در این کلان شهر قادر هستند که به فروشگاه های آنلاین هم جهت خرید انواع عسل چهل گیاه مراجعه کنند. 

تهیه عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوع

تهیه عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوعتهیه عسل چهل گیاه در بسته بندی های متنوع از جانب کارخانجات و تولیدی های کوچک صورت می گیرد. 

عمدتاً عسل ها در قوطی های شیشه ای و پلاستیکی عرضه می شوند. بسته بندی یکی از مسائل بسیار مهم در صنایع امروزی به شمار می روند و برای همین است که شرکت های تولید کننده عسل چهل گیاه سعی می کنند تا محصول را در بهترین و شیک ترین بسته ها قرار دهند. 

آنان همچنین بر روی قوطی ها برچسب هایی را می زنند که نشان دهنده تاریخ تولید و انقضاء و همچنین نوع عسل و کاربردهای آن می باشد. مشخصات کاملی از عسل خریداری شده را می توان از روی همین برچسب های روی بسته بندی ها به دست آورد. در کل بسته بندی ها هر کدام شان دارای وزن های متفاوتی می باشند. 

خریدار می تواند در هر بسته بندی ای که خواسته باشد، عسل چهل گیاه را خریداری نماید. بسته بندی ها باید طوری باشند که هیچ گونه منفذی برای ورود هوا نداشته باشند. 

تولید عسل چهل گیاه در حجم های مختلف

تولید عسل چهل گیاه در حجم های مختلفتولیدی های صنعتی و سنتی، عسل چهل گیاه را در حجم های مختلفی و در بسته بندی های گوناگونی روانه بازار می نمیاند. هر کدام از بسته ها همان گونه که در بالا به آن اشاره گردید، دارای وزن های متفاوتی می باشند. این را شرکت های تولیدی برای سهولت خرید بیشتر مشتریان انجام می دهند. از حجم های این عسل می توان این گونه نام برد: 

 • ۲۰۰ گرمی
 • ۴۰۰ گرم
 • ۵۰۰ گرم
 • ۹۰۰ گرم
 • ۱۰۰۰ گرم

این بسته بندی ها در فروشگاه های مختلفی عرضه می شود. تولید عسل با توجه به نوعی که دارد می تواند در نقاط مختلف کشور متفاوت باشد. مثلا در مناطق کوهستانی و مرتفع عسل کوهستانی تولید بیشتری دارد. عسل چهل گیاه نیز در مناطقی می روید که پوشش آن محیط از گیاهان مختلفی تشکیل شده باشد. 

نمایندگی فروش عسل چهل گیاه در کشور

نمایندگی فروش عسل چهل گیاه در کشورنمایندگی فروش عسل چهل گیاه در کشور، در شهرهای مختلفی فعالیت می کند. نمایندگی ها اصولاً در زمینه های مختلفی فعالیت می نمایند که می توان به پخش و توزیع و همچنین بازاریابی محصول اشاره کرد. برای کسانی که می خواهند بهترین عسل با کیفیت چهل گیاه را تهیه کنند، بهتر است که به نمایندگی ها مراجعه نمایند. 

نمایندگی ها به دلیل این که از جانب شرکت ها ایجاد شده اند، سعی می نمایند تا عسل چهل گیاه مرغوب را با قیمت های مناسبی به فروش رسانند. آنان بیشتر عسل را به صورت کلی عرضه می دارند؛ اما برخی از آنان که در قالب فروشگاه ها فعال هستند، عسل جزئی را هم به فروش می گذارند. 

اغلب فروشندگان نمایندگی ها، درباره محصول معلومات گسترده و وسیعی دارند. برای همین می توان از آنان سوالاتی مبنی بر خواص عسل گون چیست و یا خواص عسل آویشن چیست را هم پرسید. فروشندگان در این زمینه معلومات کاملی را در اختیارتان قرار خواهند داد. در بیشتر نقاط کشورمان شعب فروش کارخانه ها حضور دارند. 

کشورهای وارد کننده عسل چهل گیاه

کشورهای وارد کننده عسل چهل گیاهکشورهای وارد کننده عسل چهل گیاه، در آسیا، اروپا و حتی امریکا می باشند. شرکت های مختلفی در ایران وجود دارند که انواع عسل را به خارج از کشور صادر می کنند. این شرکت ها عسل چهل گیاه را با کیفیت عالی در بسته بندی های مختلفی به کشورهای مقصد ارسال می دارند که استقبال خوبی هم از آن شده است. 

در کنار شرکت های تولیدی، گروه های بازرگانی مختلفی هم در این عرصه فعال می باشند. آنان ایران عسل بره موم، نارگیل و عسل، عسل آویشن نعنا و سایر عسل ها را از تولیدی ها تهیه کرده و سپس صادر می کنند. 

صادرات عسل در شرایط کنونی کشور که نیاز به ارز خارجی زیاد می باشد، می تواند سود بیشتری داشته باشد. عسل یکی از بهترین محصولات به شمار می رود که خریداران زیادی در سراسر جهان دارد و به همین دلیل است که بیشتر شرکت های تجاری سعی می کنند آن را صادر کنند. 

عسل چهل گیاه خواص مختلفی دارد. برای نمونه خواص عسل کتیرا گوناگون می باشد. به هر حال کشورهای وارد کننده عسل چهل گیاه مختلف می باشند. 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عسل ارگانیک

خرید اینترنتی عسل ارگانیک چند گیاه

در این مقاله میخواهیم با عسل طبیعی چهل گیاه و سایر عسل های طبیعی و …

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري