خانه / عسل کنار / قیمت عسل کنار بوشهر چقدر است

قیمت عسل کنار بوشهر چقدر است

قیمت عسل کنار بوشهر چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال همکاران ما در مجموعه عسل یاس مقاله ی زیر را برای شما عزیزان آماده نموده اند. مرکز عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات و فرآورده های ارگانیک زنبور عسل با قیمت مناسب و ضمانت نامه ی آزمایشگاه های معتبر در کشور است. برای آشنایی با عسل کنار و خواص آن برای سلامتی و همچنین برای آشنایی با نحوه سفارش و تهیه محصول مقاله زیر را مطالعه نمایید.

خرید عسل کنار اصل

قیمت عسل کنار بوشهر چقدر است؟

عسل کنار بوشهر یکی از معروف ترین عسل های ایران است. در کل عسل های دسته ی کنار در ایران به خاطر عطر و طعمی که دارد دارای طرافداران زیادی است. عسل کنار در ایران با نام عسل سدر طبیعی نیز معروف است. این عسل طبیعی باعث درمان سریع زخم های بدن میشود. عسل کنار طبیعی به عسل جنسی نیز معروف است. این عسل به افزایش نیروی جنسی در بدن کمک میکند. عسل کنار به درمان زخم معده کمک میکند. عسل کنار دارای خاصیت ضد التهابی است. این عسل طبیعی به بهبود مشکلات کبدی کمک میکند. مصرف عسل کنار باعث درمان یبوست و سوء هاضمه میشود. عسل کنار دارای خاصیت آنتی بیوتیکی قوی است و مصرف آن باعث درمان عفونت های سینوسی بدن میشود. این عسل طبیعی به تسهیل عادت ماهانه کمک میکند. عسل کنار طبیعی باعث درمان بیماری های ناشی از سوء تغذیه میشود. این عسل طبیعی برای بهبود بیماری صرع مفید است.

برای اطلاع از قیمت عسل کنار بوشهر با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

خرید عسل کنار اصل

خرید عسل کنار اصل

عسل کنار طبیعی یکی از عسل های تک گل است. این عسل طبیعی از نوشیدن شهد گل های کنار توسط زنبور عسل حاصل میشود. عسل های موجود در بازار عسل ایران، به دو بخش عسل های طبیعی و عسل های تغذیه ای تقسیم میشوند. عسل های طبیعی به عسل هایی گفته میشود که در هنگام تولید آن توسط زنبور عسل ، هیچ دخالتی از طرف انسان در تغذیه ی زنبور عسل نشده باشد. عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی قابل توجهی است. از خواص درمانی عسل طبیعی در طب سنتی، طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. عسل تغذیه ای حاصل دخالت انسان در تغذیه ی زنبور عسل است. این عسل فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی میباشد. زنبوردار برای تولید عسل تغذیه ای به زنبورهای عسل شکر میدهد. عسل تغذیه ای دارای قند مصنوعی و ساکارز بالا است و مصرف آن برای افراد دیابتی سم است.

برای خرید عسل کنار اصل با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل های طبیعی به دو دسته ی عسل های تک گل و چند گل تقسیم میشوند. به عسل های تک گل و چند گل عسل تک گیاه و چند گیاه گفته میشود. عسل های تک گل به عسل هایی گفته میشود که دارای شهد غالب هستند. شهد غالب به شهدی گفته میشود که در عسل طبیعی در مقایسه با سایر شهد های موجود در عسل دارا بیشترین مقدار است. نام عسل های تک گل را از روی شهد غالب آن ها میگذارند. به عنوان مثال، عسل کنار یک عسل تک گل است که شهد گیاه کنار بیش از 60 تا 90 درصد شهد موجود در آن را تشکیل میدهد. عسل های چند گل به عسل هایی گفته میشود. در عسل های تک گل شهد های متفرقه نیز وجود دارد که به دلیل اینکه مقدارشان ناچیز است در نظر گرفته نمیشوند. عسل های چند گیاه به عسل هایی گفته میشود که از چند نوع شهد مختلف با مقدار های نسبتا برابر تشکیل شده است. به عسل های چندگیاه عسل های چهل گیاه نیز گفته میشود. عسل های چهل گیاه مجموعه ای از خواص انواع گیاهان دارویی مختلف طبیعت میباشند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري