خانه / بره موم / فروش ویژه بره موم خام سبز

فروش ویژه بره موم خام سبز

فروش ویژه بره موم خام سبز در مرکز عسل یاس، فروشگاه تخصصی انواع محصولات ارگانیک زنبور عسل انجام میشود. برای اشنایی بیشتر با محصولات بره موم و خواص بره موم برای سلامت بدن و همچنین اطلاع از نحوه سفارش و خریداری این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

فروش ویژه بره موم

قیمت هر کیلو بره موم

بره موم ماده ای خمیر شکل با منشا گیاهی و بویی مطبوع است. بره موم با نام چسب زنبور عسل نیز معروف است. بره موم محصول جانبی کندوی زنبور عسل است که توسط زنبور عسل در کندو تولید میشود. بره موم در مقایسه با عسل طبیعی که محصول اصلی زنبور عسل است، ناشناخته تر است اما خواص دارویی و درمانی بسیار زیادی دارد. بره موم در مقایسه با عسل طبیعی گران تر است . قیمت هر کیلو بره موم یا فراورده حاصا از بره موم در مقاله با قیمت هر کیلو عسل طبیعی بیشتر است. این محصول به صورت مستقیم توسط زنبور عسل تولید میشود. از بره موم در طب سنتی و طب اسلامی و همچنین طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. بره موم ماده اولیه ی تولید بسیاری از داروها میباشد. بره موم در بازار در دو نوع بره موم خام و بره موم فراوری شده وجود دارد. بره موم خام همان بره موم برداشت شده از کندوی زنبور عسل است. بره موم هام همیشه مقداری ناخالصی در خود دارد و برای استفاده ی مستقیم مناسب نیست گرچه میتواند به ضد عفونی کردن دهان و لوله گوارشی کمک کند. بره موم خام برای سیستم گوارشی قابل هضم نیست. بره موم فراوری شده تمام خاصیت دارویی بره موم خام را در خود حفظ کرده است با این تفاوت که کاملا حالص است و برای سیستم گوارشی بدن قابل جذب است. کپسول بره موم، قرص بره موم، پودر بره موم و عصاره بره موم انواع بره موم فراوری شده میباشند.

فروش ویژه بره موم

فروش ویژه ی بره موم

بره موم در بازار در سه رنگ بره موم سبز، بره موم قهوه ای و بره موم سیاه موجود است. رنگ بره موم طبیعی به رنگ ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم تشکیل شده از موم عسل، گرده گل و صمغ گیاهی است. زنبور عسل برای تولید بره موم، کندوی عسل را ترک کرده و برای جمع آوری صمغ به سراغ گیاهان میرود. زنبور عسل صمغ را به کمک پا ها و آرواره های خود جمع آوری میکند. در پاهای عقبی زنبور عسل یک جفت کیسه به نام کیسه گرده وجود دارد که زنبور عسل از آن ها برای جابه جایی گرده و صمغ گیاهان استفاده میکند. زنبور عسل صمغ را در کیسه های گرده قرار داده و به کندو می آورد. زمانی که صمغ به به درون کندوی عسل رسید، زنبور عسل آن را با گرده گل و موم عسل ترکیب کرده و بره موم میسازد.

فروش ویژه بره موم در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. برای اطلاع از قیمت و خرید محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عصاره بره موم

خرید اینترنتی کپسول بره موم

خرید اینترنتی کپسول بره موم با قیمت مناسب و ضمانت نامه آزمایشگاه در مرکز عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري