خانه / ژل رویال / مرکز فروش حضوری و اینترنتی رویال ژلی

مرکز فروش حضوری و اینترنتی رویال ژلی

فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش حضوری و اینترنتی ژل رویال میباشد. برای آشنایی با این محصول و نحوه تهیه و مصرف آن مقاله زیر را برای شما عزیزان تنظیم کرده ایم.

مرکز فروش ژل رویال

قیمت هر گرم ژل رویال

ژل رویال یک محصول جانبی از زنبور عسل است. محصول اصلی زنبور عسل همان عسل طبیعی مباشد. اما ژل رویال دارویی ترین فرآورده و کم یاب ترین محصول زنبور عسل است. ژل رویال به دلیل تولید محدود و خواص بی نظیری که دارد از شایر محصولات زنبور عسل گران تر است. ژل رویال ماده ای سفید رنگ با حالتی ژلاتینی است که طعمی ترش و بویی تند دارد. هر چه رنگ ژل رویال روشن تر باشد ژل رویال تازه تر است. ژل رویال فاسد شده رنگی تیره دارد. سالانه مقدار کمی ژل رویال در کندوی زنبور عسل تولید میشود. برداشت کنندگان ژل رویال باید تخصص و مهارت کافی و همچنین ابزار ویژه برداشت ژل رویال را در اختیار داشته باشند.

ژل رویال در طب سنتی و طب اسلامی برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. ژل رویال پس از تخم گذاری زنبور ملکه در خانه های شش ضلعی کندو تولید میشود. ملکه در کندو حرکت کرده و شروع به تخم گذاری میکند. بعد از آن ژل رویال در خانه های کندو ترشح میشود. برای برداشت اختصاصی ژل رویال، زنبور داران از وسیله ای به نام شبکه مانع ملکه استفاده میکنند. شبکه مانع ملکه عبور ملکه را در کندوی عسل محدود میکند در نتیجه ژل رویال تنها در خانه های خاص و مشخص شده ای تولید میشود. اگر از شبکه مانع ملکه استفاده نشود، ملکه تخم گذاری را به صورت دلخواه و پراکنده انجام میدهد و این کار برداشت کنندگان ژل رویال را سخت میکند.

ژل رویال در بازار با نام های دیگری نیز نشناخته میشود که عبارتند از: ژل سلطنتی، شاه انگبین، ژل شاهانه غذای ملکه و شیر زنبور عسل. ژل رویال را در کندو، زنبور های پرستار تولید میکنند. این زنبورها در قسمت سر خود دارای دو غده به نام غدد هیپوفارنکس میباشند. غده های هیگوفارنکس تنها در یک دوره زمانی خاص قادر به تولید و ترشح ژل رویال میباشند. بعد از این دوره غده ها تحلیل میروند و تولید ژل رویال متوقف میشود. در این زمان، زنبور پرستار وظیفه تولید ژل رویال را به نسل بعدی سپرده و به دیگر وظایفش در کندو میپردازد.

مرکز فروش ژل رویال

مرکز فروش رویال ژلی

ژل رویال معمولا به صورت زیر زبانی مصرف میشود. اما افرادی که با طعم ژل رویال کنار نمی آیند میتوانند آن را به صورت مخلوط با عسل میل کنند. قیمت ژل رویال به صورت گرمی محاسبه میشود و از ده گرم به بالا در مرکز عسل یاس به فروش میرسد. ژل رویال در محیط کندو فاسد نمیشود اما اگر خارج از کندو در دمای معمولی برای مدت ده دقیقه بماند به سرعت فاسد شده و ارزش غذایی نخواهد داشت. برای ارسال ژل رویال به نقاط مختلف کشور آن را در محفظه های مخصوصی که دمای لازم برای نگهداری ژل رویال را تا رسیدن به مقصد حفظ میکند قرار میدهیم. دمای نگهداری ژل رویال باید دمای یخچال یا فریزر باشد.

ژل رویال به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. ژل رویال به بهبود سلامت روان کمک میکند. مصرف ژل رویال باعث درمان عوارض ناشی از شیمی درمانی میشود. ژل رویال برای کنترل بیماری دیابت مفید است. درمان ناباروری در مردان یکی دیگر از خواص ژل رویال است. ژل رویال باعث درمان سریع زخم ها میشود و کم خونی را درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث تقویت حافظه میشود. ژل رویال باعث افزایش طول عمر میشود.

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع فراورده های ارگانیک زنبور عسل از جمله ژل رویال است. برای اطلاع از قیمت و سفارش ژل رویال با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ژل رویال

خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

خرید آنلاین ژله رویال طبیعی و مرغوب در فروشگاه اینترنتی عسل یاس انجام میشود. خصوصیات …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري