خانه / گرده گل / قیمت هر کیلو گرده گل ایرانی اصل

قیمت هر کیلو گرده گل ایرانی اصل

قیمت هر کیلو گرده گل ایرانی اصل در مرکز عسل یاس، فروشگاه تخصصی انواع فراورده های ارگانیک زنبور عسل قابل استعلام است. برای آشنایی بیشتر با گرده گل و خواص آن برای سلامت بدن  همچنین اطلاع از نحوه سفارش این محصول از فروشگاه با مقاله ی زیر همرا باشید.

قیمت هر کیلو گرده گل

قیمت هر کیلو گرده گل

گرده گل یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. گرده گل دارای ارزش غذایی و دارویی بالایی است. این محصول مواد مغذی کم یاب طبیعت را در خود جای داده است. به همین دلیل به گرده گل غذای کامل گفته میشود. گرده گل در طب سنتی ،طب اسلامی و حتی طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. گرده گل در بازار در دو شکل عرضه میشود: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل ایرانی همان گرده گل اصل و ارگانیک است که ارزش غذایی و دارویی قابل توجهی دارد و توسط زنبور عسل جمع آوری میشود. گرده گل چینی اما گرده گل مصنوعی است و ساخت دست انسان میباشد. گرده گل چینی نه تنها دارای هیچ گونه ارزش غذایی و دارویی نیست بلکه برای سلامت بدن انسان خطرناک است. زنبور عسل گرده گل را از روی پرچم گل ها جمع آوری میکند. زنبور عسل جمع آوری گرده گل را به کمک پرز های پاها و بدن خود انجام میدهد. گرده گل پس از جمع آوری توسط بزاق زنبور عسل بسته بندی میشود و دانه ی گرده گل تولید میشود. زنبور عسل با انجام جمع آوری گرده گل به عمل گرده افشانی و تداوم نسل گیاهان کمک میکند. زنبور عسل دانه های گرده گل را درون کیسه های گرده موجود در پاهای عقبی خود میگذارد و به کندو میبرد.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو گرده گل ایرانی با مدیر فروش مرکز عسل باس در تماس باشید.

گرده گل غذای اصلی زنبور عسل است پس وجود گرده گل در کندو بسیار مهم و حیاتی است. زنبور عسل زمانی که گرده گل را به درون کندو رساند، آن را درون خانه های شش ضلعی کندوی عسل ذخیره میکند. سپس روی آن را با لایه  ای از عسل طبیعی میپوشاند. پوشاندن گرده گل با عسل طبیعی به تازه ماندن گرده گل در کندو کمک میکند. زنبور دار برای برداشت گرده گل از وسیله ای به نام تله ی گرده گیر استفاده میکند. تله گرده گیر وسیله ای با منافذ بسیار است. تله ی گرده گل معمولا در محل ورودی کندو نصب میشود. زنبور عسل از منافذ تله عبور میکند. در حالی که گرده گل در پشت منافذ تله به دام می افتد. زمانی که تله از گرده گل پر شد، زنبور دار آن را خارج کرده و گرده گل را از آن برداشت میکند.

قیمت هر کیلو گرده گل

خرید اینترنتی گرده گل اصل

گرده گل معمولا به صورت جویدنی مصرف میشود. افرادی که به طعم گرده گل عادت دارند، گرده گل را به صورت جویدنی مصرف میکنند. توصیه ما به افرادی که طعم گرده گل را دوست ندارند، مخلوط کردن آن با عسل طبیعی است. گرده گل به همراه غذا و سالاد و ماست نیز قابل مصرف است. گرده گل باعث تقویت سیستم تنفسی میشود. این محصول دارای خاصیت آنتی اکسیدان است و باعث تقویت سیستم ایمنی میشود. مصرف گرده گل باعث تقویت سیستم گوارشی میشود. گرده گل به پشتیبانی از سیستم قلب و عروق کمک میکند. گرده گل ضد حسایت است. این محصول باعث درمان مشکلات نازایی میشود. گرده گل طبیعی باعث افزایش انرژی و تقویت بدن میشود. مصرف گرده گل طبیعی باعث بهبود مشکلات غده پروستات میشود. گرده گل فعالیت ضد التهابی است. این محصول به درمان بیماری دیابت کمک میکند.

برای خرید اینترنتی گرده گل از مرکز عسل یاس با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین گرده گل

فروش اینترنتی گرده گل خام تازه

قیمت هر کیلو گرده گل تازه ایرانی چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت گرده گل …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري