خانه / عصاره بره موم / قیمت عصاره بره موم طبیعی

قیمت عصاره بره موم طبیعی

قیمت عصاره بره موم طبیعی از فروشگاه عسل یاس، مرکز فروش انواع محصولات ارگانیک کندوی زنبور عسل قابل استعلام است. برای آشنایی بیشتر با بره موم و فرآورده های آن و خواص دارویی آن ها برای سلامت بدن و همچنین جهت اطلاع از نحوه سفارش محصول از مرکز عسل یاس مقاله زیر را مطالعه نمایید.

قیمت عصاره بره موم

قیمت عصاره بره موم

بره موم ماده ای خمیری شکل با منشا گیاهی و بویی مطبوع است. بره موم یکی از فرآورده های جانبی کندوی زنبور عسل به حساب می آید. بره موم در مقایسه با عسل طبیعی که محصول اصلی زنبور عسل است بسیار ناشناخته تر است اما از نظر خواص دارویی و درمانی با عسل طبیعی برابری میکند. قیمت یک کیلو بره موم یا فراورده بره موم از قیمت یک کیلو عسل طبیعی بیشتر است. بره موم دارای ارزش دارویی بسیار زیادی است. از بره موم برای تولید انواع داروها و مواد پزشکی و دندان پزشکی استفاده میشود. بره موم همچنین در طب سنتی و طب اسلامی و حتی ر طب مدرن برای درمان بیماری های مختلف از جمله سرطان استفاده میشود. بره موم در بازار در سه رنگ سبز، قهوه ای و سیاه یافت میشود. رنگ بره موم به ترکیبات تشکیل دهنده ی آن بستگی دارد. بره موم تشکیل شده از موم عسل، گرده گل و صمغ است.

برای اطلاع از قیمت عصاره بره موم با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

بره موم در بازار فراورده های زنبور عسل در دو دسته مختلف عرضه میشود: بره موم خام و بره موم فرآوری شده. بره موم خام بره مومی است که زنبوردار از کندوی زنبور عسل برداشت میکند و به صورت مستقیم در اختیار مصرف کننده قرار میدهد بره موم خام معمولا دارای ناخالصی است و برای سیستم گوارشی بدن قابل جذب نیست گرچه مصرف آن باعث تقویت لوله گوارشی و پاکسازی آن میشود. بره موم فرآوری شده حاصل فرآوری بره موم خام است و کاملا خالص است و فاقد هر گونه ناخالصی است. علاوه بر آن بره موم فراوری شده برای سیستم گوارشی انسان قابل جذب است و تمام خواص دارویی بره موم را در خود دارد. بره موم در کندوی زنبور عسل به عنوان ماده ضد عفونی کننده ی قوی برای ضد عفونی کردن محیط داخلی کندو توسط زنبور های عسل مورد استفاده قرار میگیرد. بره موم زنبور عسل باعث پاک نگهداشتن محیط داخلی کندو میشود. بره موم همچنین به عنوان سیمانی برای بستن درزها و شکاف های ایجاد شده در محیط کندو توسط زنبورها کاربرد دارد.

قیمت عصاره بره موم

خرید عصاره بره موم اصل

عصاره بره موم مانند بره موم خام دارای خاصیت آنتی بیوتیکی و ضد عفونی کننده ی قوی است. مصرف عصاره بره موم باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. زیرا عصاره بره موم دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است. عصاره بره موم ضد میکروب است و مصرف آن از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. مصرف عصاره بره موم برای رحم و پوست بسیار مفید است. عصاره بره موم به التیام زخم های بدن کمک میکنند. درست مانند بره موم خام، عصاره بره موم نیز ارای خواص بیولوژیک است و به درمان آب مروارید چشم کمک میکند.

برای خرید عصاره بره موم اصل با قیمت مناسب با مدیریت فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

مصرف عصاره بره موم برای بهداشت و ضد عفونی نگهداشتن دهان و دندان مفید است. عصاره بره موم باعث تقویت سیستم گوارشی میشود این محصول برای درمان کولیت روده بسیار مفید است. عصاره بره موم طبیعی باعث درمان زخم معده و انواع عفونت در بدن میشود. این محصول زنبور عسل به کنترل سرطان کمک میکند. عصاره بره موم برای درمان بیماری های ریوی مفید است. عصاره بره موم طبیعی باعث از بین رفتن ویروس های معده میشود.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري