خانه / ژل رویال / خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

خرید اینترنتی ژل سلطنتی اصل

خرید آنلاین ژله رویال طبیعی و مرغوب در فروشگاه اینترنتی عسل یاس انجام میشود. خصوصیات دارویی ژله رویال و فواید آن برای سلامتی، قیمت ژله رویال و نحوه مصرف آن در مقاله زیر بیان شده اشت.

خرید اینترتنی ژل سلطنتی

خرید اینترنتی ژل رویال

تولید ژل رویال در ایران در دهه ها اخیر رشد زیادی داشته است.دلیل این رشد محسوس، کشف تدریجی خواص دارویی بسیار موثر و قدرتمند این ماده است.تولید ین ماده ارزشمند نیاز به مهارت و تجربه و دانش کافی در زمینه زنبورداری میباشد.این ماده نسبت به سایر محصولات زنبور عسل به مقدار کمتری در کندو تولید میشود.به همن دلیل قیمت ژل رویال نسبت به دیگر فرآورده های ارگانیک زنبور بیشتر است.از طرفی میزان کمی از این ماده تاثیرات شگفت آوری بر سلامت بدن انسانها دارد.این ماده از غدد هیپوفارین موجود در سر زنبورهای پرستار ترشح میشود.

زنبورهای پرستار در رور ششم زندگی این وظیفه را آغاز میکند.بعد از اتمام دوره ی تولید ژل رویال، این وظیفه  را به نسلهای جوانتر میسپارند.ژل رویال در خانه هایی که ملکه زنبور عسل تخم ریزی کرده است ترشح میشود.بعد از تولد نوزادان زنبور یا همان لارو ها، ژل رویال تا روز سوم تولد به طور کامل مصرف میشود.پس لازم است که برداشت ژل رویال در روز ابتدایی تولید، برداشت شود.

خرید ژل رویال ایرانی

قیمت ژل رویال اصل

ژل رویال دارای مواد مغذی معدنی و آلی بسیاری است.این ماده با نام های شاه انگبیین، غذای ملکه، ژله سلطنتی و شیر زنبور عسل نیز شناهته میشود.ژل رویال برای نوزادان زنبور عسل حکم شیر و غذای کامل و غنی را دارد. همانگونه که شیر پستانداران برای نوزادان آنها غذای کاملی به حساب می آید.ژل رویال غذای ملکه زنبور عسل است. ملکه از روزهای ابتدای تولد تا پایان عمر از این ماده تغذیه میکند.

سایر لاروهای زنبور عسل تنها تا سه روز اول زندگی از این غذا استفاده میکنند.بعد از روز سوم لارو های معمولی به خوردن گرده گل و عسل روی می آورند.برداشت ژل رویال با دقت بسیار زیادی انجام میشود.این ماده بیرون از کندو، باید در شرایط خاصی نگهداری شود.اگر ژل رویال در دمای معمولی بیش از نیم ساعت قرار گیرد، تخمیر شده و ارزش غذایی اش از بین میرود.

مصرف روزانه ژل رویال بین 1 تا 5 گرم برای افرادی با نیاز های متفاوت استاین ماده بیشتر به صورت زیر زبانی مصرف میشود.هم چنین به صورت مخلوط با عسسل قابل استفاده است.ژل رویال به همراه عسل خارج از یخچال نیز قابل نگهداری است و فاسد نمیشود.میزان دوز مخلوط شونده ژل رویال با عسل برای بیماری های گوناگون متفاوت است.ژله سلطنتی حالتی ژله ای دارد و به رنگ سفید مایل به زرد است.مزه ی ژل رویال ترش و تند است. رنگ ژل رویال به ندرت تیره تر میشود.ژل رویال باعث افزایش سطح ایمنی بدن میشود.

روزانه یک گرم ژل رویال میتواند سلامت بدن را ارتقا دهد و از بروز انواع بیماری پیشگیری کند.این ماده به تنظیم طبیعی قند خون و فشا خون میپردازد.ژل رویال انوع سموم را به تدریج از بدن میزداید.مصرف ان ماده در دوره شیمی درمانی به بهبود سریع تر بیمار کمک میکند.ژل رویال تقویت کننده نیروی جنسی است.این ماده طبیعی، خون را تصفیه میکند و کلسترول را کاهش میدهد.

خرید اینترنتی ژل رویال

فروش ژل رویال طبیعی

مرکز عسل یاس توزیع کننده ژل رویال طبیعی و اصل با قیمت مناسب و ضمانت نامه آزمایشگاه میباشد.ژل رویال بعد از برداشت توسط زنبورداران متعهد، وار مرحله آزمایش میشود تا تمام ترکیبات آن بررسی شود و طبیعی بودن آن توسط متخصصان آزمایشگاه تایید گردد.سپس در بسته بندی های مخصوص به سراسر نقاط کشور ارسال میشود.ژل رویال تازه در بسته بندی هایی که دمای لازم در آن حفظ میشود قرار میگیرد.برای خرید آنلاین ژله رویال طبیعی به فروشگاه اینترنتی عسل یاس مراجعه فرمایید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال چقدر است

قیمت فروش ژل سلطنتی با کیفیت عالی

قیمت فروش ژل رویال ارگانیک، خواص ژل رویال ارگانیک، نحوه تولید و نحوه مصرف ژل …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري