خانه / عسل چند گیاه / خرید عسل چند گیاه درجه یک اصل

خرید عسل چند گیاه درجه یک اصل

خرید عسل چند گیاه بصورت عمده باعث شده تا تمامی خواص عسل های طبیعی در یک محصول به دست مصرف کنندگان برسد. نمونه های بسیار زیادی از این محصول را می توان با قیمت های ویژه ای در بازار ایران تهیه کرد و در اختیار داشت.

خرید عسل چندگیاه

خرید عسل چند گیاه درجه یک

عسل چند گیاه با نام عسل چهل گیاه نیز معروف است.عسل های بازار در دو دسته وجود دارند: عسل طبیعی و عسل تغذیه ای.عسل تغذیه ای همانطور که از نامش پیداست از تغذیه کردن زنبور عسل به دست می آید.

این عسل با خوراندن شکر به زنبور عسل و دخالت در تغذیه طبیعی آن تولید میشود.وقتی زنبوردار به جمعیت هایش شکر بدهد عسل تغذیه ای حاصل میشود.عسل تغذیه ای فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی است.عسل تغذیه ای نه تنها برای سلامت انسان مفید نیست بلکه آن را به خطر می اندازد.عسل طبیعی حاصل تغذیه طبیعی و سالم زنبور عسل است.

زنبور عسل برای تولید عسل طبیعی از شهد گلها تغذیه میکند.عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی بالایی است.عسل های طبیعی به دو دسته عسل تک گل و عسل چند گیاه تقسیم میشوند.عسل تک گل از بیش از 90 درصد شهد غالب تهیه شده است.

شهد غالب در عسل تک گل دارای بیشترین فراوانی است.عسل چند گیاه حاوی چند نوع شهد با فراوانی های نسبتا برابر است.

خرید عسل چند گیاه

خواص عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه مجموعه ای از خواص چند نوع گیاه است.این عسل برای بهبود سریع زخم ها مفید است.عسل چهل گیاه بیماری های مربوط به معده را درمان میکند.این عسل خواص آنتی اکسیدانی قوی دارد.

بنابراین مصرف این عسل سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.عسل چهل گیاه برطرف کننده یبوست میباشد.

این عسل معده و روده را تقویت میکند.مصرف عسل چهل گیاه به التیام زخم ها مجاری ادراری کمک میکند.این محصول زخم های حلق و ریه را التیام میبخشد.درمان رفلاکس معده یکی از خواص عسل چهل گیاه است. این عسل باعث افزایش انرژی و تقویت بدن میشود.

عسل چهل گیاه به درمان سرماخوردگی و سرفه کمک میکند.تقویت مغز و اعصاب از دیگر خواص این عسل طبیعی است.

خرید عسل چند گیاه

نحوه تولید عسل چهل گیاه

اولین قدم برای تولید عسل طبیعی نوشیدن شهد گلهاست.زنبور عسل شهدگل را مینوشد و وارد بدن خود میکند.

در بدن زنبور عسل دو عدد معده وجود دارد.یکی از این معده ها مخصوص تولید عسل و دیگری مخصوص هضم غذای زنبور عسل است.بنابراین ورودی معده اول عسل و گرده و ورودی معده دوم شهد گل هاست.به کمک خرطوم زنبور عسل شهد از درون گل ها وارد معده دوم زنبور عسل میشود.درون معده دوم زنبور عسل آنزیم هایی وجود دارد.

این آنزیم ها با اثر خود شهد را به عسل طبیعی تبدیل میکنند.در حقیقت  عسل طبیعی در معده دوم زنبور عسل تولید میشود.سپس زنبور عسل با کمک همان خرطوم خود عسل را به درون حجره های کندوی عسل تزریق میکند.عسل تزریق شده دارای آب اضافی است و رقیق است.برای غلیظ شدن عسل، زنبور عسل بالای آن شروع به بال زدن میکند.

با پرواز دسته جمعی زنبورها بالای عسل آب اضافی از عسل خارج شده و عسل غلیظ میشود.هنگامی که عسل آماده شد، زنبور ها روی آن را با لایه ای نازک از موم میپوشانند.این موم توسط غده های سطح شکمی زنبور عسل تولید میشود.موم پس از تولید شفاف است.زنبور عسل با جویدن موم رنگ آن را به زرد تغییر میدهد.

خرید عسل چند گیاه

فروش عسل خام

عسل خام به عسلی میگویند که بعد از برداشت حرارت ندیده باشد.برخی زنبورداران برای جلای بیشتر عسل، آن را بعد از برداشت حرارت میدهند.در مجاورت حرارت، مواد مغذی و مفید عسل از بین میرود.در حقیقت عسل حرارت دیده هیچ خاصیتی برای بدن ندارد.با حرارت دیدن عسل ارزش غذایی و دارویی آن از بین میرود.بنابراین دقت کنید که عسل را به صورت خام تهیه کنید.

خرید عسل چند گیاه

خرید عمده عسل چهل گیاه

برای تشخیص عسل طبیعی راه های زیادی هست.بیشتر این راه ها روش های مجازی و خانگی هستند.آزمایش های خانگی برای اعتبار سنجی عسل مناسب نیستزیرا بیشتر این آزمایش ها بر اساس ظاهر و واکنش های ظاهری محصول است.عسل طبیعی دارای پارامتر هایی است که باید دقیقا آزمایش و اندازه گیری شود.

به عنوان مثال در آزمایش های خانگی نمیتوان مقدار ساکارز عسل را اندازه گیری  کرد.بنابراین بردن نمونه عسل به یک آزمایشگاه مجهز و معتبر با اطمینان تر است.خرید عمده عسل می تواند یکی از ارزشمند ترین بخش های بازار باشد.
در این خصوص بسیاری از مشتریانی که دسترسی به امکان خرید عمده عسل دارند توانسته اند قیمت های مناسب تر و مرغوب ترین نمونه محصولات را در اختیار داشته باشند.
همچنین شرکت های عرضه کننده در امکان فروش عمده عسل می توانند به سادگی مناسب ترین قیمت های روز را برای شرکت ها و اشخاص مصرف کننده به همراه داشته باشند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري