خانه / عسل گون / خرید انلاین عسل طبیعی گون اصل ارزان

خرید انلاین عسل طبیعی گون اصل ارزان

خرید اینترنتی عسل گون طبیعی با قیمت مناسب در بازار عسل یاس امکان پذیر شده است. در این متن در رابطه با خواص عسل طبیعی گون و نحوه تولید و برداشت آن صحبت میکنیم. برای آشنایی با این نوع عسل مقاله زیر زا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

خرید اینترنتی عسل گون

فروش اینترنتی عسل گون

عسل گون یکی از محبوب ترین عسل های طبیعی در ایران و جهان است.مسلما خواص این عسل و طعم آن است که موجب محبوبیت آن شده است.عسل گون از سایر عسلهای طبیعی کمی ارزان تر است. اما دلیل آن چیست؟گیاه گون یک گیاه دارویی است که به وفور در طبیعت یافت میشود.گون یک گیاه خودرو است که در کوه ها میروید.اگر پوشش گیاهی اطراف محیط کندو از گیاه گون باشد، عسل تولید شده از کندو عسل گون خواهد بود.منبع تولید عسل گون(گیاه گون) به وفور در طبیعت یافت میشود.

و همین دلیل ارزان تر بودن عسل گون نسبت به انواع عسلهاست.عسل گون دو نوع دارد، یک نوع عسل گون گز است و دیگری عسل گون کتیراست.رنگ عسل گون از کهربایی تیره تا زرد روشن متغیر است.این تفاوت رنگ بخاطر تفاوت نوع عسل های گون با هم است.عسل گون یک عسل تک گیاه است.به این معنی که شهد گیاه گون بیش از 80 درصد این عسل را در بر میگیرد.

خرید اینترنتی عسل گون

نحوه تولید عسل گون

تولید عسل گون به اولین مرحله یعنی نوشیدن شهد نیاز دارد زنبور عسل برای نوشیدن شهد خانه را به طور موقتی ترک میکند.زنبور به سراغ گلها میرود و یکی از آنها را انتخاب میکند.زنبور عسل شهد گل را نوشیده و به معده خود انتقال میدهد.زنبور عسل دو معده دارد که یکی از آنها برای تولید عسل اختصاصی شده است.

در این معده آنزیم های تبدیل کننده وجود دارند.زنبور عسل خرطوم خود را تا محل تولید شهد گلها داخل میبرد.شهد از طریق خرطوم به معده مخصوص هدایت میشود.با اثر آنزیم های تبدیل کننده، شهد تبدیل به عسل اولیه میشود.درست است ما عسل تولید شده را عسل اولیه میدانیم زیرا هنوز آماده مصرف نیست.

زنبور عسل با همان خرطوم خود عسل ساخته شده را به خانه های کندو منتقل میکند.عسل اولیه آبکی و رقیق است.به همین علت زنبورها بعد از تولید آن با سرعت زیادی شروع به بال زدن میکنند.بال زدن مداوم زنبورهای عسل موجب غلیظ شدن و آماده شدن عسل میشود.سپس روی عسل را با لایه نازکی از موم میپوشانند.پوشاندن عسل با موم موجب جلوگیری از ورود الودگی به درون عسل میشود.

خرید اینترنتی عسل گون

خواص عسل گون

عسل گون موجب تقویت معده و درمان مشکلات گوارشی میشود.این عسل طبیعی برای بهبود بیماریهای قلب مفید است.مصرف عسل گون دستگاه ایمنی را تقویت میکند.عسل گون درمان موثر درد های مفصلی و استخوانی است.عسل گون کمخونی را درمان میکند.مصرف عسل گون در وعده صبحانه بسیار تقویت کننده و انرژی زاست.

خرید اینترنتی عسل گون

تشخیص عسل طبیعی گون

برای تشخیص دادن عسل طبیعی راه های گوناگونی وجود دارد.عده ای برای تشخیص عسل طبیعی به آزمایش های خانگی و ظاهری بسنده میکنند.اما بسنده کردن به ظاهر محصول کار را برای متقلبین در این عرصه راحت میکنند.

بسیاری از افراد سودجو به راحتی میتوانند عسلی تقلبی بسازند که ظاهر خود را در آزمایش های خانگی حفظ میکند.بهترین و مناسب ترین راه برای تشخیص دادن عسل طبیعی ارائه آن به آزمایشگاه است.در آزمایشگاه های معتبر دستگاه های پیشرفته و متخصصینی کار کشته هستند که عسل را از تمام جنبه ها مورد بررسی قرار میدهند.

خرید اینترنتی عسل گون

خرید اینترنتی عسل گون طبیعی

مرکز فروشگاهی عسل یاس ارائه دهنده عسل گون طبیعی به صورت عمده و جزئی است.برای سفارش این محصول و خرید آن میتوانید با مشاور فروش در ارتباط باشید. مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع محصولات زنبور عسل مانند ژل رویال، گرده گل، موم عسل، بره موم زنبور عسل و عصاره بره موم میباشد.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري