خانه / عسل چند گیاه / قیمت عسل چند گیاه طبیعی

قیمت عسل چند گیاه طبیعی

قیمت عسل چند گیاه بسته به کیفیت آن و اینکه صددرصد طبیعی است یا خیر در بازار و مراکز خرید و فروش عسل طبیعی متفاوت می باشد.

عسل چند گیاه به عسلی اطلاق می شود که زنبور عسل در زمان تولید آن، از شهد گلها و گیاهان متفاوتی استفاده کرده باشد.اگر در این زمان، استفاده از شهد گلها صددرصد باشد و به زنبور تغذیه کمکی نرسانده باشند، عسل چند گیاه برداشت شده، طبیعی خواهد بود.

قیمت عسل چند گیاه

خرید عسل چهل گیاه اصل

عسل چهل گیاه یکی از پر طرفدار ترین عسل های طبیعی است. این عسل مجموعه ای از خواص انواع گیاهان دارویی طبیعت است. عسل های موجود در بازار عسل ایران به دو دسته ی کلی عسل های تغذیه ای و عسل های طبیعی تقسیم میشوند. عسل تغذیه ای حاصل دخالت انسان در تغذیه ی طبیعی زنبور عسل است. در فرایند تولید عسل تغذیه ای، زنبوردار به زنبور ها شکر میدهد. مقدار ساکارز موجود در عسل تغذیه ای بسیار بیشتر از عسل های طبیعی است. بنابراین مصرف عسل تغذیه ای برای بیماران دیابتی مضر است. عسل تغذیه ای فاقد هر گونه ارزش تغذیه ای و دارویی است. اما عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد گل های طبیعی توسط زنبور عسل است. در هنگام تولید عسل طبیعی از طرف انسان هیچ دخالتی در تغذیه ی زنبور عسل که شهد گل هاست نمیشود. عسل طبیعی از نظر دارویی و غذایی دارای ارزش بسیار بالایی است. از خواص عسل طبیعی در طب مدرن و طب سنتی برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود.

خرید عسل چهل گیاه اصل به صورت عمده در فروشگاه اینترنتی عسل یاس امکان پذیر است. برای هر گونه سوال با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل های طبیعی به دو دسته ی عسل های طبیعی تک گل و چند گل تقسیم میشود. عسل چندگل که با نام عسل چهل گیاه یا چند گیاه نیز معروف است، تشکیل شده از شهد چند نوع گل است و باعث درمان بسیاری از بیماری ها میشود. عسل تک گیاه به عسل هایی گفته میشود که بیشتر آن را یک نوع شهد گل تشکیل میدهد که به آن شهد غالب گفته میشود. نام گذاری عسل های تک گل را با توجه به شهد غالب آن ها انجام میدهند.

خرید عسل چهل گیاه

خواص عسل چند گیاه

خواص عسل چند گیاه به پوشش گیاهی منطقه محل استقرار زنبورستان بستگی دارد و یکی از مزایای عسل چند گیاه، همین تنوع خواص آن می باشد.

به عنوان مثال اگر زنبورستان در محلی مستقر شده است که پوشش گیاهی آن منطقه عمدتا گون، آویشن و بابونه باشد، عسل چند گیاه برداشت شده دارای خواص عسل گون، عسل آویشن و عسل بابونه می باشد.

البته به عسل چند گیاه، عسل چهل گیاه نیز اطلاق می شود که به این معنی نمی باشد که لزوما زنبورعسل از شهد چهل گیاه مختلف تغذیه کرده است یا چهل نوع عسل را با هم مخلوط کرده اند.

بنایراین اگر بخواهیم خواص عسل چند گیاه را ذکر کنیم، باید بدانیم پوشش گیاهی آن منطقه چگونه بوده است. از طرفی خواص عمومی انواع عسل طبیعی را دارا می باشد که عبارتند از:

  • تقویت حافظه
  • تقویت سیستم دفاعی بدن
  • تنظیم سیستم عصبی

عسل چهل گیاه سرشار از آنتی اکسیدان است. مصرف عسل چهل گیاه طبیعی باعث درمان بیماری های معده میشود. عسل چند گیاه به بهبود زخم های بدن کمک میکند. مصرف عسل چهل گیاه، باعث تقویت معده میشود. عسل چهل گیاه طبیعی، تقویت کننده ی روده استو مصرف عسل چهل گیاه، باعث درمان زخم های مجاری ادراری میشود. این عسل طبیعی، به درمان رفلاکس معده کمک میکند. مصرف عسل چهل گیاه باعث التیام زخم های حلق و ریه میشود. عسل چهل گیاه به درمان سرفه و سرماخوردگی کمک میکند.

خرید عسل چهل گیاه

قیمت عسل چند گیاه

عسل چند گیاه با توجه به کیفیت آن دارای قیمت های گوناگونی است.از طرفی، عطر و طعم عسل نیز تأثیر بسزایی در تعیین قیمت آن دارد.نکته دیگری که در قیمت عسل چند گیاه موثر است حجم سفارش می باشد. اینکه سفارش بصورت عمده باشد قطعا در کاهش قیمت تاثیر دارد.

نکته دیگری که در تعیین قیمت عسل چند گیاه طبیعی باید به آن اشاره کرد، نوع و کیفیت بسته بندی می باشد. جنس ظروف(شیشه یا پلاستیک) در سفارشاتی که نیاز به بسته بندی دارد، استفاده از حلب یا دبه در سفارشات عمده و . . . همگی از جمله مواردی هستند که باید در قیمتگذاری عسل طبیعی مدنظر قرار داد.

بطور خلاصه عوامل تعیین کننده قیمت عسل چندگیاه طبیعی چنین است:

  • میزان ساکارز
  • میزان پرولین
  • عطر و طعم عسل
  • بسته بندی بودن یا فله
  • جنس ظروف درصورت بسته بندی
  • حجم سفارش (سفارش عمده یا خرده)

همکاران ما انواع عسل چندگیاه را بنا به درخواست مشتری در کیفیت های متفاوت، عرضه می نمایند.همچنین در صورت نیاز، سفارش شما را بنا به درخواست شما، بسته بندی می نماییم.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل خام

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري