خانه / عسل گون / خرید عسل طبیعی گون

خرید عسل طبیعی گون

عسل طبیعی گون از دسته عسل های تک گل است که خواص بسیاری دارد. این عسل از شهد گلهای گون توسط زنبور عسل تولید شده و در مراکز فروش بسته بندی و عرضه میشوند. آیا با خواص عسل گون را میشناسید؟ برای آشنایی با خاصیت دارویی عسل گون و قیمت آن و خرید عسل طبیعی گون با مقاله همراه باشید.

خرید عسل طبیعی گون

خرید اینترنتی عسل گون

عسل گون از گل های گون در مناطق کوهستانی به دست می آید.گیاه گون به صورت خودرو در مناطق کوهی می روید.این گیاه از دسته گیاهان  باقلاییان است که دارای گل های بنفش یا صورتی یا سفید است.گون به صورت بوته ای میروید و منبع جمع آوری شهد توسطط زنبورهای عسل میباشد.از خواص عسل طبیعی گون در کتاب های طب سنتی و طب اسلامی برای بهبود بیماری های مختلف یاد شده است.عسل گون دارای مواد و عناصر و ترکیبات طبیعی و مفید برای سلامتی بدن میباشد.این عسل رنگی زرد رنگ دارد و طعمی خاص با شیرینی کم دارد.

 

خرید عسل طبیعی گون

تولید عسل گون

عسل گون یکی از عسل های طبیعی پرطرفدار در میان ایرانیان است. این عسل طبیعی تمام خواص گیاه دارویی گون را در خود دارد. برای تولید عسل طبیعی گون زنبور عسل ابتدا شهد گل های گون را مینوشد و وارد معده خود میکند. زنبور عسل شهد را با کمک خرطوم مخصوصی که دارد، شهد را به معده دوم خود منتقل میکند. در ساختار بدن زنبور عسل دو عدد معده وجود دارد. یکی از این معده ها برای هضم غذای زنبور عسل و دیگری برای تولید عسل طبیعی اختصاصی شده است. در معده دوم زنبور عسل، آنزیم هایی وجود دارند که باعث تبدیل شدن شهد گل به عسل طبیعی میشوند. پس از تولید عسل طبیعی، زنبور عسل آن را با کمک خرطوم خود به درون خانه های شش ضلعی کندوی عسل تزریق میکند. عسل در ابتدا کمی آبکی است، زنبور های عسل برای خروج آب اضافی از عسل تولید شده در بالای آن به سرعت بال میزنند. پس از تغلیظ عسل طبیعی زنبورها روی آن را با موم میپوشانند. پوشاندن عسل طبیعی با موم باعث جلوگیری از ورود آلودگی ها به درون عسل طبیعی میشود.

خرید عسل خام

عسل های طبیعی در بازار عسل ایران  در دو نوع مختلف عرضه میشوند. عسل طبیعی و عسل تغذیه ای. عسل طبیعی به عسلی گفته میشود که زنبور عسل برای تولید آن تنها از شهد گل ها تغذیه کرده باشد. در روند تولید یک عسل طبیعی انسان در تغذیه زنبور های عسل دخالتی ندارد. عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی است. از عسل طبیعی در طب سنتی و طب اسلامی و حتی در طب مدرن برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. عسل تغذیه ای همان گونه که از نامش پیداست حاصل دخالت انسان در تغذیه ی زنبور عسل است. زنبور دار برای تولید عسل تغذیه ای از شکر به عنوان تغذیه زنبورها استفاده میکند. عسلی که این زنبورها تولید میکنند دیگر عسل طبیعی نیست، بلکه عسل تغذیه ای نام دارد. عسل تغذیه ای فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی است. مصرف عسل تغذیه ای نه تنها خواصی برای سلامت افراد نداره بلکه برای سلامت بدن به خصوص برای افراد دیابتی بسیار مضر است.

در هنگام خرید عسل طبیعی، توجه داشته باشید عسلی که تهیه میکنید عسل خام باشد. عسل خام به عسل طبیعی گفته میشود که پس از برداشت از کندوی عسل حرارت ندیده باشد. عسل خام دارای مواد مغذی و آنزیم های زنده ی مفید بسیاری است که در اثر حرارت از بین میروند. در حقیقت عسل طبیعی پس از حرارت دیدن بیشتر خواص غذایی و دارویی خود را از دست میدهد.

خرید عسل طبیعی گون

تشخیص عسل گون اصل

تشخیص عسل طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد.عده ای از روی اهر و عده ای با آزمایش های خانگی متعددی اصل بودن عسل طبیعی را میسنجند.اما اکتفا به ظاهر و آزمایشهای خانگی که مبتنی بر همان ظاهر عسل است،راه مطمئنی نیست.به این دلیل که سود جویان بسیاری میتوانند عسل مصنوعی را با ظاهر مطلوب بسازند و به فروش برسانند.بهترین و مطمئن ترین راه تشخیص عسل طبیعی، بررسی تمامی جوانب آن در آزمایشگاه است.

خرید عسل طبیعی گون

قیمت عسل گون ارگانیک

عسل گون طبیعی برای بیماری های قلبی بسیار بسیار مفید است.این عسل با تقویت سیستم قلب و عروق مانع از گرفتگی قلب و رگ ها و مانع از بروز سکته میشود.عسل گون با شیرینی کم و طبیعی که دارد برای مصرف بیماران دیابتی مناسب است.عسل گون پوست را شاداب و لطیف میکند و باعث شفاف شدن گوست میشود.این عسل طبیعی برای تسکین دردهای مفصلی مفید است.

هم چنین تقویت کننده و خونساز است و خون را تصفیه میکند.عسل گون چربی خون و فشار را تنظیم میکند.این عسل را میتوانید برای درمان درد معده و زخم معده و دستگاه گوارشی موثر است.جلوگیری از استرس، تقویت سیستم اسمنی بدن، تنظیم کلسترول و پیشگیری از بروز انواع سرطان از خواص دارویی عسل گون میباشند.

خرید عسل طبیعی گون

فروش عمده عسل گون

عسل گون معمولا در بازار قیمت کمتری نسبت به عسل های طبیعی دیگر دارد.دلیل ارزن تر بودن این عسل، فراوانی پوشش گیاهی گون نسبت به سایر گیاهان و دسترسی آسان به آن است.وقتی منبع شهد برای زنبور عسل به وفور یافت شود، شهد زودتر جمع آوری شده و عسل با سرعت بیشتری حاصل میشود.بنابراین عسل گون زمان و انرژی کمتری برای تولید و جمع آوری نیاز دارد.

خرید عسل طبیعی گون

خرید عسل طبیعی گون

مرکز عسل یاس، عرضه کننده عسل های طبیعی خام از دل طبیعت به وسیله ی زنبورداران سراسر ایران زمین میباشد.عسل طبیعی خام نسبت به عسلهای حرارت دیده بسیار مغذی تر و دارای ارزش دارویی بالاتری است.به همین دلیل فروشگاه عسل یاس به حرارت ندیده بودن عسل تاکید دارد.عسل در مجاورت حرارت بخش اعظمی از ماهیت غذایی و دارویی خود را از دست میدهد.

در عسل خام آنزیم ها و مواد مغذی وجود دارد که با حرارت دیدن از بین میروند و گاهی به مواد مضر برای بدن تبدیل میشوند.به همین دلیل همیشه توصیه شده است که عسل طبیعی را خام خریداری کنید.مرکز عسل یاس ارائه دهنده انواع عسل طبیعی کنار، گون، اکالیپتوس، آویشن، چهل گیاه، وحشی، قنقال و مرکبات است.شما عزیزان میتوانید برای سفارش و خرید هر کدام از محصولات به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل خام

خرید عسل خام از زنبورداران

خرید عسل خام از زنبورداران به صورت مستقیم در مرکز تخصصی فروش انواع فرآورده های …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري